Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bulin leszívtam haveromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulin leszívtam haveromat most mit tegyek? :/

Figyelt kérdés
Szilveszterkor haverokkal házibuliba mentünk és 11 fele mikor már kellően jó állapotban voltunk les*optam haveromat. Úgy volt hogy bement a wc-re én meg nem tudtam, hogy ott van és én is bementem. Bezártam az ajtót hogy ne zaklassanak és a wc elvan kerítve tehát nem láttam h ott van. Hirtelen megláttam ő meg rám fordult és azt mondta "Hallod, szop*ámár le" én meg viccből vissza mondtam neki "Ha még feltudod állítani oké" Erre felállította a farkát előttem én meg nem tudtam ellenálni és leszívtam. Amúgy bi vagyok csak így most nem tudok a szemébe nézni. Most mit csináljak? Lehet ő is bi lenne? Vagy ha hetero és elmondja valakinek?

2015. jan. 1. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő heteró akkor kussolni fog róla élete végéig amúgy semmit ne tegyél, egészségetekre. Ha tetszett ismételjétek meg.
2015. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noren1989 ***** válasza:
Emlékszik rá egyáltalán ?
2015. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
túl sok szexfilmet nézel... recskázz többet...
2015. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs. az tuti h kész volt mert utana 30 percel hányt mint állat
2015. jan. 1. 17:10
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor totál kiürült a csávesz. :D
2015. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
:D
2015. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Lehet ha nem szopod le, nem hányja el magát?
2015. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, ő is bi, különben nem engedte volna meg. Ha haverok vagytok, nem hiszem, hogy elmondja másnak.
2015. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez akkora hülyeség :D
2015. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanácsolom,mindenképpen üljetek le és beszéljétek ezt meg.Lehet,hogy hülyeségből tette,mert alkohol hatása alatt állt,de úgy gondolom,ez több mint részegen leápolni valakit.

Mert ismered.

Beszélj vele!Legyél őszinte.

2015. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!