Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan férfi, akit nem zavar az, hogy nem vagyok túlságosan okos?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 22:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Valahogyan csak bejutottál arra az egyetem nevű oktatási intézménynek csúfolt helyre. További az eddigi megnyilvánulásaid alapján minimum intelligensnek tűnsz (megkérdezhetem, hogy milyen szakra is jutottál be?), ami bőven ellensúlyozza a lexikális tudás hiányát.

2015. jan. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szerintem alábecsülöd magad. Az igazán buta embernek fogalma sincs róla, hogy ő buta, sőt gyakran az ilyenek tartják magukat igazán okosnak.

Engem zavarna, ha a nőt okosabbnak érezném magamnál, de az is zavar, ha valaki full sötét. A műveltséget nem várom el, én sem vagyok az, és engem is untat a tanulás. De okos nem a tanulástól leszel, sőt én gyakran úgy érzem, hogy attól butultam el.

Szóval bizonyos szintű intelligenciát elvárok, de nem kell csajnak Einsteinnek lennie. Első benyomás alapján szerintem átugrod a lécet.

2015. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
maxigaz, h ilyenekkel vannak tele az egyetemek. nem csoda, h nem tul ertekes a magyar diplomam
2015. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Kémia szak
2015. jan. 2. 23:00
 25/28 anonim ***** válasza:
biztos hogy van akit nem zavar, vagy pont ilyet keres ... én személy szerint nem lennék egy buta csajjal
2015. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm.:)
2015. jan. 2. 23:05
 27/28 anonim ***** válasza:

Engem egy buta barátnő régen kiakasztott, de rólad megnyílvánulásaid alapján nem derül ki, hogy nem vagy okos vagy sem.


Figyelj, ha nem dőlsz be a közmédiának, azért érdekel mi van körülötted és vannak azért értelmes hobbijaid, amikben fejlődsz és kikapcsolnak, akkor nagy baj nincs. Nem lehet hogy tényleg alábecsülöd magad? Mondj valami példát, hogy miben merül ki az, hogy "nem vagy okos".

2015. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Milyen területeken érzed magad nem túl okosnak?
2015. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!