Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nyíltabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nyíltabb a barátom anyukájával?

Figyelt kérdés
Pár napja találkoztam először barátom családjával, amitől nagyon féltem. Barátom azt mondta anyukája azt szereti ha valaki beszél vele és nyíljak meg nyugodtan, beszéljek vele sokat. De én nem vagyok ilyen :( Előző barátom anyukájával se jöttem ki annyira viszont mostani barátom anyukája nagyon aranyos és kedves de nem tudom hogy és mit beszéljek vele :( Segítsetek légyszi, hogy, hogy tudnék ezen változtatni! 17/L

2015. jan. 3. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni, de ha úgy lakul, akkor nyugodtan beszélgessetek.
2015. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem erőltetni akarom csak szeretném ha szimpatikus lennék neki viszont kezdeményezni nem tudok :S
2015. jan. 3. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Én erre csak azt tudom mondani,hogy ki fog alakulni.Eleinte(jó pár évig) én sem tudtam megnyílni pedig már mondta rögtön hogy tegezzem,meg nagyon közvetlen volt.Aztán idővel egyre többet jártam páromékhoz,így kénytelen voltam beszélgetni:D Szóba kerültek hétköznapi,sulis témák,páromról cikis régi sztorik(haha:D).Egyszóval minden féle.Ma már ott tartunk,hogy fb-on beszélgetünk stb,néha lányának hív:)


Ne erőltesd,hagyd hogy alakuljon magától.Sok sikert hozzá:)

Amúgy mi 6 éve vagyunk együtt.20/L

2015. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Remélem nekem is sikerül majd megnyílni mert tényleg nagyon aranyos volt, egyből megölelt meg puszilgatott és tényleg szeretnék vele jóba lenni :)
2015. jan. 3. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!