Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan barátkozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan barátkozhatnék össze a párom anyukájával? ( bőv)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Már többször töltöttem náluk 2-3 napokat . Az anyukájával mégis csak egyszer sikerült beszélgessek. Ha lemegyünk a barátommal enni akkor se kérdez tőlem semmit, csak köszön meg ilyenek. Mikor legelőször mentem akkor beszélgettünk 15-20 percet.

Arra kezdtem gyanakodni h talán nem, vagyok neki szimpatikus,de a barátom azt mondta h az anyukája csak olyanokkal beszélget akiket ismer és nem azt jelenti h nem szeret.

Ti hogyan próbálnátok beszélgetni vele? Voltatok már ilyen helyzetbe?

Kérlek segítsetek mert nekem ez így elég furcsa :)

Köszönöm :)

20/L



2013. aug. 5. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

ha ő nem beszélget vele, akkor kérdezz tőle vmit

ha mondjuk ő főzött/sütött vmit, akkor dicsérd meg és kérdezz vmit róla

biztos örülni fog

de bármit mondhatsz, jobb mint ha sosem beszélnétek

2013. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Hogy tetszik lenni, milyen szép idő van. Hallotta, hogy kikapott a Fradi/Újpest, nomeg a vonat is kisiklott, nahát mik vannak.

Tessék elképzelni, a múltkor töltött káposztát akartam csinálni és nem annyira sikerült: hogy csináljam legközelebb? És milyen szép a filodendronja a szobában, az enyém meg csak olyan kis csoffadt: tetszik valamit keverni a vizébe?

2013. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ :)
2013. aug. 5. 18:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne h az anyukájával jóba leszek,mert csak ott vagyok náluk és nem akarom h azon imádkozzon h mikor megyek már el :) Jó lenne ha tartanánk néha csajos napot stb... A női választ adók ezt biztos megértik..:D
2013. aug. 5. 18:21
 5/7 A kérdező kommentje:
*válaszadók
2013. aug. 5. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
azért megerőltethetné magát az anyós egy 5 percre :P
2013. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig megkérdezem, hogy mibe segítsek? Mit csinálsz? Ezt már az elején így csináltam és hozzászokott, hogy bármikor szólhat szívesen segítek, ez is egy plusz pont.:)
2013. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!