Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vakarjam le az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vakarjam le az exem?

Figyelt kérdés

Megcsalt (megláttam egy másik nővel). Egyszer már újra kezdtük vele, akkor is megbántam, többször nem akarom újra kezdeni! Túl tettem magam rajta, lett már egy új párom, aki igazán megbecsül (külföldi, megy haza egy hónap múlva, de ez ennél bonyolultabb).

Azt hittem soha ne fogunk többet beszélni az exemmel, erre hónapok után ma felhívott. A legutóbb is így kezdődött, amit nagyon bánok. Hogy vakarjam le?

(Holnap találkozunk, mostanra intézett el egy dolgot, amiről már le is mondtam). Tisztázni fogom vele négyszemközt, hogy nem akarok tőle semmit, van valakim. Mit tegyek, ha nem akarok vele ezek után beszélni sem?



2015. jan. 3. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Ne kommunikálj vele. Mond meg, hogy nem akarsz tőle semmit, ne hívjon, ne keressen. ha keres ne vedd fel a telefont, ne beszélj vele élőben, ne találkozz vele.
2015. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!