Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok ha emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok ha emiatt sötét kárörömöt erzek?

Figyelt kérdés

36 eves férfi vagyok. Későn érő gyerek voltam,sportos de vekony alkattal,gyerekes arccal ezert a korosztályom tudomast se vett rólam es a korán érő,ferfias,borostas fiukat istenítettek.

Mostanra viszont a legtöbb egykori szép lany teljesen megkopott,megereszkedett,a koran erett egykori osztalytarsaim meg kopaszodnak,pocakot eresztettek,45-nek nez ki nagy reszük.


Én viszont alig 30-nak,a testem most van a csúcson,megtalaltam a stílusomat. Felemelő erzes hogy osztalytalalkozokon az agyonvakolt,megereszkedett nők akik egykor kutyaba sem vette,most vagyakozva es irigyen bamulnak a pocakos,szakallas ferjeik mellől.

Mit gondoltok erről?


2015. jan. 3. 21:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

én valami hasonlót éreztem amikor kerekesszékben jött velem szembe az egykori osztálytársam aki szimpla unaloműzésből vert rendszeresen az óraközi szünetekben.

megfordult a fejemben hogy kihívom egy visszavágóra de nagy kegyességből úgy csináltam mintha nem ismerném fel

2015. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
teljesen normális! pont ugyanígy gondolok vissza azokra a régi lányokra akik nagyon-nagyon bunkók voltak velem régen (ők akkor népszerűek voltam én nem) és most ha néha látok egyet-kettőt többségük borzasztóan sokat süllyedt és semmire sem vitték az életbe! élvezd ki!
2015. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te elégtételed:)

Gratulálok, átérzem.

Én kövér, csúny kislány voltam, szétszekáltak általánosban, de még gimi elején is. Aztán jött a végzős év, és szeptember elsején egy fullos bombázóként léptem be a suliba. A januárban elkezdett fogyásomnak akkorra lett látványos eredménye(ugye nem is láttak a nyáron), új frizura, dögösebb testen dögösebb ruhák, az arcom is megszépült valahogy:) Szóval az egykori ugatóim kövérkés, ragyás, kiégett emberkék lettek, én meg ragyogtam, akár a Nap.

Most is utálnak, de már irigységből, és ez így egészen más.. :)

2015. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz ember, sérelem ért korábban és most megvolt a revans:)

Ugyanez van nálam is, szétcikiztek a lány osztálytársaim ,hogy sovány vagyok. Azutan már csak csendben utáltak amikor megláttak az osztálytalálkozón két gyerek után is karcsún, nagy cicikkel, darázsderékkal. Mindegyik elhízott, szétfolyt, rossz volt rájuk nézni.

Nem is hívtak meg a következőre:D

2015. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt, hogy szerencsés vagy és gének terén is, mint én.

Ettől még nem vagy rossz ember.


Bár engem 20-onnak szoktak nézni. És én nem járok osztálytalálkozókra sem, az idő elteltével, megszűntek ezek az iskolás ismeretségek, meg a sok költözéstől, de nem is bánom, sokkal több és új, érdekes élményben volt részem, mint szerintem nekik valaha is lesz/volt.

Némelyiket láttam és ők is megkoptak úgymond.

Igaz a suliban is kelendő voltam, mint később is a férfiak körében.

Aztán megtaláltam mostani Párom, akivel együtt élek, és tőlem fiatalabb férfi.

2015. jan. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Tök normális.
2015. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*
2019. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!