Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hisztek a sorsban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hisztek a sorsban?

Figyelt kérdés

Hogy valakit nektek rendeltek, és bármit is csináltok végülis mellette fogtok kikötni.

Kort és nemet kérlek írjatok!



2015. jan. 4. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

23

2015. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hiszek abban, hogy valakit melléd rendel a sors, mert én most is ezt érzem a párommal, mintha 100 éve ismerném és nagyon sok közös bennünk. DE az nem igaz szerintem,h attól,h a sors neked rendelt valakit nem kell küzdened érte, akkor még jobban kell, mert ő az igazi és mindenáron meg kell tartanod :)20/L
2015. jan. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. ilyen felfogással csak neked lesz nehezebb feldolgozni egy esetleges szakítást

20 évesen illene kinőni ezekből

2015. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiszek benne hogy vannak akik okkal lettek részesei az életünknek, de hogy mellettünk maradnak e ez leginkábbrajtunk állvahy bukik
2015. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Abban hiszek, hogy vannak szerencsés véletlenek. Esetleg igen, van olyan, hogy valakit a "sors rendel mellénk". Azért idézőjeles, mert így, ebben a formában, hogy előre elrendeltetett, nem hiszek benne, viszont aláírom, hogy tényleg vannak sorsszerű találkozások, amik esetleg pont jókor vannak jó helyen.


Viszont az semmiképpen sem igaz, hogy bármit csinálsz, mellette fogsz végül kikötni. Az, hogy találkoztok, egy lehetőség, de simán el lehet rontani a lehetőséget, és ugyanúgy, lehet jól kihasználni is. Az csak rajtad áll.


Én is a párommal milliószor találkozhattam volna korábban, van több közös barátunk, sokszor járt a szomszédságomban, de mégis csak akkor találkoztunk, amikor már nem volt barátom. Hogy ez a véletlen műve-e, vagy megmagyarázható azzal, hogy hopp, szingliként az ember több meghívásra felel pozitívan, azt nem tudom. Szerintem a kettő együtt. Nagyon sorsszerű volt a találkozás is, hogy ennyire egy hullámhosszon vagyunk, azt elég könnyű elhinnem, hogy mi egymáshoz tartozunk. De olyan nincs, hogy bármit csinál vagy ő, vagy én, végül mellette kötök ki végleg. Tenni kell a kapcsolatért akkor is, ha ideális minden. Ezt fenn kell tartani. vagy ha nem, hát, elúszott a lehetőség, lehet, hogy sosem tér vissza.


22/l


22/l

2015. jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszek.

20/L

2015. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!