Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek a sorsban? És abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a sorsban? És abban, hogy fordul még a kocka?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal, én brutális módon összetörtem, őt már egyáltalán nem is érdeklem, legalábbis ezt mutatja. Csajozik, bulizik, haverokkal lóg stb egyszóval élvezi az életet. Mindenki azt mondja várjam ki a végét, úgyis visszakapja még ezt és visszafogja sírni a velem való időszakot.

Szerintetek mindenkit "megbüntet" a maga módján a sors? mert sztem ez nem teljesen fair, hogy ígérget meg örökké szeretlek stb, aztán pofára ejt én meg teljesen összeomlok.

Köszi a válaszokat!


2013. febr. 17. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak ha màzlidvan
2013. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
2013. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha felvetődik benned a kérdés, hogy van-e olyan, hogy sors...


Akkor azon nem gondolkodtál el, hogy Téged miért ejtett p0fára ilyen módon a "sors", mivel érdemelted ki, hogy pofára essél?

2013. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 3. hozzászólóval.

Valamivel lehet kiérdemelted.. mondjuk régebben csináltál olyan dolgot ami most visszaadta.

Amúgy, most vehetnél példát a "volt" pasidról. Ugyan is, próbál felejteni. Neked is ezt kellene.

2013. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

" Az életben nem maradnak kiegyenlítetlen számlák. A Bünt bünhődés követ, a gaztettet bosszú. Ez tartja fent a mai napig a földön fent az egyensúlyt. Ha valaki megúszná a gaztettet, felborulna az egyensúly"


Ez régi Ír szemlélet... én ebben hiszek :)

2013. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2tes ez nagyon nagy f@szsàg
2013. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha szakított veled és éli az életét azzal mi a gond???


Az hogy te nem tudod elengedni az a te bajod! Nem az övé.


Ő már egy független ember és semmi közöd hozzá! Ne akarj rajta bosszút állni!

2013. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy vissza fogja sírni, de a te életednek ne is az legyen a célja, hogy ő sz@rul érezze magát. Vond le a tanulságait, és felejtsd el. Arra, hogy a sors kárpótol téged, úgyis csak akkor fogsz majd rájönni,amikor találkozol azzal a pasival, akinek az exed a közelébe sem érhet semmilyen szempontból, és hálát adsz az égnek, amiért időben megszabadultál tőle.
2013. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy akkor derül ki, hogy kicsoda is a párunk, amikor elválunk...
2013. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szakítás után nem ül egyedül otthon a sarokban és nem sír...? TŰRE VELE... ÉGJEN PORRÁ A MOCSKOS!!!
2013. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!