Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne ha nem hordanék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha nem hordanék melltartót? Kicsi a mellem.

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 14:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
Add a számba! Majd én tartom:)
2015. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ha nincs szüksége alátámasztásra, akkor nem sok értelme van. Viszont nyáron egy szál pólóban lehet hogy megfogod őrjíteni vele a pasikat az utcán... :P
2015. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A"B" s mell átlagos csinos mell :-)arra vigyázz, h ha vékony trikó,ing lesz rajtad, akkor a mellbimbó átüthet :-P
2015. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az a jó ...
2015. márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon édes a kis cici. Komolyan. És nekem szép. Stílus és vagányság dolga, hogy hordasz-e vagy sem. Meg alkalomtól függ.
2015. márc. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!