Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magasak az elvárásaim? 21N

Magasak az elvárásaim? 21N

Figyelt kérdés

Magas elvárás, ha azt szeretném, legyen művelt?

Engem érdekel a pszichológia, filozófia, történelem, zene, vallástan, asztronómia, irodalom, nyelvészet, fizika. 6 nyelven beszélek, még legalább 4-et szeretnék megtanulni.

Nem kell, hogy diplomája legyen, nekem sincs. Csak lehessen vele beszélgetni a fent említett témákról, és ne az legyen a véleménye az idegennyelvekről, hogy "Olyat csak a hülye tanul".

Legyenek céljai az életben, ne csak a fotelben punnyadás munkanélküli segélyből.

Legyen nyitott az új dolgokra. Én ugyanannyira szeretek operába járni, mint metál koncertre, legalább az egyikre legyen rávehető.

Külsőre nincs külön elvárás, maximum annyi, legyen velem egymagasságú, vagy magasabb. (Nem nehéz, 170cm vagyok mindössze) Testalkat mindegy, csak ne kórosan elhízva.

Ha valami megfog benne, már jó. A férfias férfiak tetszenek leginkább, szóval borosta, szakáll, hosszú haj...

Belsőre jó humor, lehessen ugratni, ne legyen sértődős, emellett empatikus, hűséges, türelmes. Ugyanezt nyújtom én is.



Nem ismerkedek, csak érdeklődök.


Túl sok az elvárás?


21N


2014. dec. 18. 23:34
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
37%
Igen!
2014. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
58%
forever alone
2014. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
53%
Nem magasak az elvárásaid szerintem.
2014. dec. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
65%

A férfias férfiak tetszenek leginkább, szóval borosta, szakáll, hosszú haj... :D:D a hosszú haj nagyon férfias :D

amúgy igen, nagyon.. kevesen beszélnek 6 nyelven és akarnak még 4-et XD

2014. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
29%
#4 szövegértelmezés nem nagyon megy.
2014. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Jah, ami kimaradt: nem érdekel se a végzettsége, se a munkája, se a pénze
2014. dec. 18. 23:36
 7/55 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sokrétű vagy :O

Szerintem a hosszú haj nem feltétlenül férfias, de nem nagy elvárások.

A baj az, hogy még én is butának érezném magam melletted :)

2014. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem magasak. Az már más kérdés, hogy egyre kevesebb és kevesebb férfi felel meg a kondícióknak, de ez nem a te számládra írható.
2014. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Kissé.
2014. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
68%
érdekes elvárások de nem nehéz nekik eleget tenni,kivéve ha a hét minden napján más nyelven akarsz beszélni az illetővel
2014. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!