Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem egy 17 éves lányba? 24/F

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Megismerkedtem egy nagyon szép,szimpatikus,koránál érettebb,intelligens,jó humorral rendelkező 16 éves lánnyal. Körübelül 1 hónapja "vagyunk együtt" (nincs kimondva),és kezdek egyre jobban beleszeretni. Viszont a környezetünk ezt az egészet eléggé elítéli,az ő barátai annyit mondanak,hogy én Úgyis csak kihasználom,az enyéim meg eléggé furcsán néznek ránk. Nem feküdtünk le egyébként. Ő azt mondta,hogy ne foglalkozzunk Velük,csak féltékenyek.


2015. jan. 4. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon oda kell figyelned, hogy ne adj reális alapot és a kettőtökön kívüli külvilág pletykáinak. Egyébként ésszel; vigyázz arra a lányra és ha ő szeret veled lenni, akkor legyetek együtt szerintem.
2015. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most 16 vagy 17?

Egyébként ne törődjetek senkivel, 15 volt barátnőm amikor én 23 anno... Durva tudom... :D Szerettük egymást és nem akartam kihasználni, nem is használtam ki, aztán szép lassan a szex is megvolt köztünk. Miért pont ez 15 éves mint nyújthat egyáltalán egy 15 éves a szexen kívül...


Tudom kívülállók ezt gondolják, akik nincsenek benne, én se értem magamat... Mind1 megtörtént, csodás 9 hónap volt, 16 volt én 24 amikor végül is ő is úgy döntött inkább mással lesz a továbbiakban.


Mellékes megjegyzés, most már nem tudnám elképzelni ilyen fiatal lánnyal, de jött egy ilyen időszak az életemben számomra is felfoghatatlan de semmit nem bánok. Hajrá legyetek boldogok, még ha nem is tart sokáig akkor is megéri szerintem


25F

2015. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

17 éves vagyok, a barátom 25 éves. Szeretjük egymást, neki adtam a szüzességem is, és láss csodát, nem hagyott ott, csak még jobban kötődött hozzám (és persze én is hozzá). Ezen mi is keresztül mentünk. Az ő barátai nem értették hogy mit akar tőlem, az én barátaim, családom pedig féltettek, hogy csak kihasznál. Végül aztán elfogadták, de idő kellett hozzá. Ha tényleg komolyak a szándékaid, akkor tarts ki mellette. :)


17L

2015. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Ne zavarjon a másik :D mutassatok meg, hogy lehet még normális kapcsolat ekkora korkulonbseggel fiatalon. Hiszem,hogy van ilyen,mert asszem' felig hasonlo helyzetben vagyok. Az ember ilyenkor tudja meg,hogy milyen is ez.

L/17

2015. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csajoknál sikeres vagy, akkor tényleg nem sportszerű, hogy 16-17 éves lánnyal kezdtél ki. Ha viszont nem (voltál) különösebben, akkor meg kell becsülnöd ezt a lehetőséget, ne foglalkozz környezeted véleményével.
2015. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerelemben, háborúban mindent szabad.

Bár az a 17 éves lány, akit én szeretek viszonozná az érzéseimet... még magát Istent is megölném a kedvéért.

22/F

2015. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!