Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álszentek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álszentek a nők?

Figyelt kérdés
A legtöbb azt szajkózza nekik érzelmes pasi kell, de hiába találnak ilyet, mehet a barátzónába és a tirpákok után mennek.
2015. jan. 7. 21:02
1 2
 11/14 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Hogy erted azt hogy alszent?
2015. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én ugyan egy nőt sem ismerek, aki bűnözővel állt volna össze (na jó, egyet igen, egy lezüllött macát, aki egy börtöntöltelék cigót választott, de rajta kívül senkit). Viszont olyat is keveset, aki a túlérzékeny nyafikat szeretné.


Viszont az általam ismert olyan férfiak közül, akiknek megvan a magukhoz való önbizalmuk, bátorságuk, vagányságuk, nem sírják el magukat, ha valaki csúnyán néz rájuk, emellett normálisak, szóval semmiképp nem börtöntöltelék típusok, szóval közülük nem ismerek olyat, aki nem kellene egy nőnek sem, aki ne tudna magának párt találni.

2015. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Én ugyan egy nőt sem ismerek, aki bűnözővel állt volna össze (na jó, egyet igen, egy lezüllött macát, aki egy börtöntöltelék cigót választott, de rajta kívül senkit). Viszont olyat is keveset, aki a túlérzékeny nyafikat szeretné.


Viszont az általam ismert olyan férfiak közül, akiknek megvan a magukhoz való önbizalmuk, bátorságuk, vagányságuk, nem sírják el magukat, ha valaki csúnyán néz rájuk, emellett normálisak, szóval semmiképp nem börtöntöltelék típusok, szóval közülük nem ismerek olyat, aki nem kellene egy nőnek sem, aki ne tudna magának párt találni."


Én azt látom, hogy azoknak a férfiaknak van sikere a nőknél, akik belekötnek a gyengébbekbe, olykor még meg is verik a gyengébbeket... És ezek igenis bűnözők, bármit írsz! Meg azok is bűnözők, akik úgy leisszák magukat, hogy nem tudnak magukról! Attól még, mert nem mindegyik kerül börtönbe, még bűnöző!

2015. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te ezt látod. Én meg azt, hogy rajtuk kívül az olyan normális, ugyanakkor talpraesett, öntudatos, magabiztos, erős férfiak is mindig találnak maguknak valakit, akik ezt a magabiztosságot nem az italból és a verekedésből nyerik.
2015. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!