Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h mindenki boldog körülöttem?

Figyelt kérdés

csak én nem vagyok boldog..? sztem isten nemkem soha nem akarja megadni a boldogságot.,soha nem leszek már boldog. látom előre a jövöm. az igaz szerelmem meghalt,a többiről megcsak álmodozok,pl.h ismerkedek meg az igaz szerelmemmel.stb,,

és igen irigy vagyok minden boldog emberre.

nekem mr az élet soha nem fogja megadni,ettől félek. és nincs is erőm. olyan vagyok mint egy szürke kisegér. hiába mondják itt a levélírók h vagány vagyok,meg ilyenek,de ezt a valáságban nem nagyon veszik észre.pedig minden vágyam lenne egy férfi aki igaán akar,vágyodik utánam..


2014. dec. 6. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


Neked megy...speciálba!

2014. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amíg Istentől várod, addig ne csodálkozz, ha nem vagy boldog.
2014. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha te nem lehetsz már boldog, akkor legalább tedd boldoggá a többieket, hogy megtanulsz helyesen írni.
2014. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet, megmondom miért vagy boldogtalan :D
2014. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hagyjál már 3-as éjfélkor nem a helyesírással foglalkozom,amugy is nyelvtanból jeles voltam..

de most nem ez érdekel csak igyekeznék kiirni a bánatom,de tudom h ez sem fog változtatni a helyzeten..

2014. dec. 7. 00:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, nyers és durva leszek most veled.


"sztem isten nemkem soha nem akarja megadni a boldogságot"

Nem. Te magad fosztod meg magad a boldogságtól.


Őszinte részvétem a szerelmed iránt, de ha egy szerettünk meghal, általában önmagunkat sajnáljuk, és nem a szerettünket. Hányszor hallani, hogy "mi lesz most velem?" Te is ezt csinálod. Ez önzőség, ráadásul itt hisztizel, mint egy kislány, akinek elvették a babáját. Egy ilyenre én miért nézzek fel, ha nem a nőt látom, csak egy valamit, akinek egy lyuk van a lába közt?


Megmondom neked, hogyha így maradsz, soha nem fogsz kelleni senkinek. Nem kell egy lelkileg sérült valami. Szürke kisegér vagy, mert azzá teszed magad. Szándékosan. Ráadásul álarc mögé bújsz, vagánynak láttatod magad, holott belülről férgek rágnak. Így hazudsz is.


"minden vágyam lenne egy férfi aki igaán akar,vágyodik utánam"

Mi után vágyódjanak? Egy önbizalomhiányos, félős valamire? Megmutatom neked, hogy te mi vagy most:

[link]

Ebben laknál szívesen, vagy ebben?

[link]


Változtatni csak te tudsz. Nem én, nem a pszichológus, csak te. Ha te borítékolod, hogy nem megy, akkor egyedül fogsz megpusztulni. Építsd újjá azt a romos házat, hogy öröm legyen benne lakni, és megbízhatom benne, hogy nem omlik rám.


17/L

2014. dec. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

Jo ráérsz!-.-

2014. dec. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. 17 éves léted ellenére nagyon okos vagy.

én még 24éves létemre sem vagyok jó,a család fekete báránya,mert még gyereket sem vagyok képes nemzeni,de nem is akarok,hiszem ha most boldogtalan vagyok akkor se lennék boldogabb,és előszőr magamat tenném azzá. de nincs erőm.és olyan vagyok mint az a romos ház,nincs erőm lelkileg h egy széppe épüljek,hiszen csunyából nem lehet (arcból) szépet csinálni


nem mutatommagam kivülről vagánynak,inkább csak a 4fal közt van bátorságom képzeletbeli társalgást folytatni,helyzetekbe képzelem magam,ahol olyan vagyok amilyen lenni szeretnék.

de néha szűk baráti társaságban olyan laza vagyok meg jó fej,de sztem igazából senki nem jegyez meg,a temetésemre se jönnének el sokan..


17-es biztos egy nagyon csinos lány akinek isten megadott mindent,és szépnek látja magát. de én ha belenézek a tükörbe csak egy kövér kismellű csajt látok aki nem tetszik senkinek. hiába szépíteném magam,minek,kinek?

2014. dec. 7. 00:18
 9/11 anonim ***** válasza:

"mert még gyereket sem vagyok képes nemzeni,de nem is akarok"

Nem az, hogy nem akarsz, mert szíved mélyén nagyon is szeretnél. Elfogadtad, mint a mostani állapotodat. Nem tudom, milyen oka van, fizikai vagy lelki, de ez nem rám tartozik.


"hiszem ha most boldogtalan vagyok akkor se lennék boldogabb,és előszőr magamat tenném azzá"

Nem. Először a gyermekedet tennéd tönkre. Megint az önzőséged. Azt a gyermeket képes lennél eszközként felhasználni a saját fájdalmad, boldogtalanságod megszüntetésére? Szép anya leszel, mit ne mondjak...


"nincs erőm lelkileg h egy széppe épüljek"

Az erőd megvan hozzá. Az akaratod viszont nincs.


"hiszen csunyából nem lehet (arcból) szépet csinálni"

Nem is kell. Legalábbis nem fizikai úton. Szerinted az, hogy milyen rossz lelki állapotban vagy, nem látszik meg rajtad? Csak nézz tükörbe. Egyáltalán, bele mersz nézni a saját szemedbe? Milyen a tartásod? Olyan, mint egy 70 éves öreg néninek. Az sugárzik belőled, hogy "NE!!! Menekülj tőlem!". És ez észrevehető. Anélkül, hogy egyáltalán beszéltél volna-e az adott férfival, vagy sem.


"helyzetekbe képzelem magam,ahol olyan vagyok amilyen lenni szeretnék"

Mondd csak, finom a Nutella, ha csak az üvegét nyalogatod? Miért nem bontod ki?


"hiába szépíteném magam,minek,kinek?"

Hadd idézzem fel, amit te magad írtál: "pl.h ismerkedek meg az igaz szerelmemmel", és hogy ne csak irigykedj a boldog emberekre, hanem te magad legyél a boldog ember.


De hadd kérdezzek valamit tőled. A kedvesedet saját magad fényezésére használtad fel, lelki támaszként?


17/L

2014. dec. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"még gyereket sem vagyok képes nemzeni,de nem is akarok,hiszem ha most boldogtalan vagyok akkor se lennék boldogabb,és előszőr magamat tenném azzá [boldoggá]"


Bocsánatodat kérem, ezt a mondatodat most sikerült felfognom. Bárcsak visszaszívhatnám, amit az előbb írtam erről, de már nem tudom. Sajnálom nagyon, csúnyán megbántottalak vele.


17/L

2014. dec. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!