Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az emberek nem igazán kedvelnek?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim nem kedvelnek. Csendesebb, hallgatagabb típus vagyok. Szinte csak én szólok az osztálytársaimhoz, ők maguktól nem szólnának hozzám, nem kérdeznek vissza. Már azon is gondolkodtam hogy velem van a probléma. Pedig hétköznapi dolgokról beszélnék velük pl. mi történt az iskolában, mit tudnak abból amit tanultunk. A tanárok többsége viszont kedvel. Amúgy lelkiismeretes vagyok, igyekszek jól teljesíteni.
2015. jan. 8. 18:54
 1/2 anonim válasza:
Pont az a baj h csendes vagy. Általába a diákok csak a nagydumásokal haverkodnak. Szerintem a szemükben stréber vagy.
2015. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán az lehet a probléma, hogy a csendesebb embereket sokszor beképzeltnek tartják, és azt hiszik, hogy azért nem beszélnek velük, mert nagyképűek. Plusz ugye az életben is népszerűbb, jobban érvényesül az, aki ki tudja és ki meri nyitni a száját. Plusz "strébernek" is tarthatnak, és sokszor nem jön ki jól az, ha a tanárok kedvelnek téged.
2015. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!