Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt, miért kavarok minden sráccal? Hogy tudnék megállapodni egynél?

Figyelt kérdés

Érzem hogy ez hosszu lesz, szoval csak akkor olvasd el ha tenyleg erdekel es tudsz valaszolni normalisan.

Szoval 17 eves lany vagyok. Nem egobol, de szerintem eleg jol nezek ki, van onkritikam meg tukrom is, es kulso emberektol is ezt erzekelem, vagyis sok pasi megnez az utcan vagy valami, hasonlok. Sok fiu baratom van, nem tudom hogy elsosorban a kulsom miatt van-e igy, de jopar van azert koztuk akiket igaz baratomnak mondhatok, es ez azert nagyon jo.

Eddig egy komoly kapcsolatom volt ami tavaly nyar elejen ert veget, nagyon szerelmes voltam, hosszu kapcsolat is volt, es nagyon megviselt hogy vege lett, szo szerint majdnem belebetegedtem... Lehet hogy meg mindig ennek a kovetkezmenye, vagy mase, de azota nagyon nem okes semmi sem fiuk teren

Azota mintha ugy ereznem, hogy vonzodok pl sok fiu baratom irant. Es hat ok ezt csunya szoval elve azert kihasznaljak, es akkor mindig ugyanaz a szituacio.

Van egy srac (altalaban a barati tarsasagombol) mondjuk 1-2 hetig akivel akkor rengeteg idot toltok, vele vagyok egesz nap a suliban meg minden szabadidomben, ha mar nagyon olyan a helyzet akkor siman smarolunk is barhol, ha pedig mar odaig fajulnak a dolgok, akkor az agyig is eljutunk.

Ez kb tart 2 hetig, aztan jon a kovetkezo srac. Es igy tovabb, folyamatosan. Van koztuk osztalytarsam, evfolyamtarsam, de felsobbeves is.

Ez inkabb mellekes info, de tavaly nyar elejen ott tartottam hogy 1 fiuval fekudtem le, ez a szam kb 8 honap alatt felkuszott hatra, amit nagyon banok, meg azt is, hogy a kornyezetem nyilvan erdekesen nezhet ram, amikor azt latjak, hogy kethetente massal csokolozok a folyoson, vagy hetente mas fiu fogdos..

En tenyleg meg szeretnek valtozni, hianyzik mar egy olyan kapcsolat ami az elso volt, amiben tenyleg nagyon szerelmes es boldog voltam, de valahogy nem tudok "leallni" ezzel az eletmoddal, ha meglatom az epp aktualis sracot egyszeruen beindul bennem a r.ibanc oszton es keptelen vagyok leallni, igenylem hogy smaroljunk, hogy fogdosson, hogy mutassa, hogy az ove vagyok es ezt mindenki lassa...

Nem hinnem hogy sokan voltak ilyen helyzetben, szoval ha tapasztalatokat nem is de tanacsokat azert szivesen elfogadnek, a pszichologuson kivul, jartam, miutan vege volt a kapcsolatomnak, de nem igazan valt be. Koszonom elore is.

17L


2015. jan. 9. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Vágysz az izgalomra a jó érzésekre, és ezeknek miért is mondanál nem-et?!

Úgy vagyok vele hogy minden fejben dől el... Próbálj másra gondolni pl. tovább tanulás vagy mondjuk ha megjelenik az "igazi" akkor, rossz híred lehet... És furán nézne rád...

Természetesen nem bántani szeretnélek ezzel, csak talán ha "leszidod magad" akkor valami lesz... Bár nem hiszem, hogy a pszichologusnál többet segíthettem.

Remélem helyre rázódnak majd a dolgok!

2015. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is így vagyok, bár próbálom titkolni, tehát nem publikusan folynak az ilyen csókolózások.

Szerintem csináld, ha jól esik, a te tested, a te döntésed.

Amíg nem megy a suli, és a baráti és családi kapcsolatok rovására, nem probléma:)

17L

2015. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ne tedd, mert egy nőnek legyen azért tartása. Gondolj arra, hogy azokat a lányokat, akik nem adják oda magukat mindenkinek, mennyivel jobban tisztelik a srácok, és később sem csak a szex lesz a legfontosabb a kapcsolatukban. :)
2015. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!