Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mi a véleményetek a lányról, aki szép és okos is egyben, ennek ellenére viszont az érzelmi intelligenciája alacsonyabb, mint más nőké?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

# 9: Ezzel az a gond, hogy az embernek vannak érzései, igényei, és ha nem tudja megfogalmazni, akkor más módon hozz a környezete tudomására... pl. hisztivel, passzív agresszióval, manipulatív módon, stb.

Aztán csak lesnek a felek, hogy miért érzik rosszul magukat a kapcsolataikban...

2015. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
*hozza
2015. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#10: pontosan ez az amit leírtam hogy itt is egy szerelmi történetet adnak elő az ilyen érzelmileg "intelligensek".


#11: Nem tudom milyen emberekről beszélsz de elhiheted nekem hogy nincsennek érzéseim, nem tudom mikor sírtam hisztiztem vagy nyavalyogtam utoljára és mindig bosszant ha a családtagok jönnek hozzám nyavalyogni, főleg az mikor mesélnek valami harmadrangú pletyit hogy eltört xy-nak lába és néz rád hogy szólj valamit én meg úgy telibe sz*rom az egészet hogy hihetetlen.


Én valahogy így működök és ez eddig viszonylag jól működik:

Valami baj van?

Meg kell keresni a probléma forrását és megoldani.

Felesleges sírdogálni ordibálni tányért törni csak az időt erőforrásokat pazarlod.


Nem tudom valahogy nem is akarom hallani a nyafogást kínlódást amibe nem hallsz bele attól nem kell sírni kész.

2015. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ha szép egyszer lenyeletném vele,keményen toroknak,de ennyi.


kell a fa*-sznak olyan aki nem kedvel,csak tárgynak tudnám tekinteni.

2015. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Bár én empatikus vagyok oly módon, hogy rendkívül jól értem az emberek érzéseit és motivációit, de én ezt kihasználom az élet sok területén.

Nagyon ritkán érzek sajnálatot, bánatot mások miatt, a problémáik miatt de attól még van kapcsolatom és jól működik. Én is szeretem ha figyelmes, kedves velem, fordítva is elvárható, de nem szoktunk drámázni,nem vinnyogok mindenért.

Szóval ha intelligens vagy, használd ki ezt a dolgot, és fordítsd a javadra, karrier szempontjából hasznos lesz.

2015. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, ne nekem címezzétek a válaszotokat.


#14 Eléggé félreértetted.

2015. jan. 10. 16:26
 17/18 anonim ***** válasza:

nem értettem félre egy nő legyen érzékeny ha már én nem vagyok az :D különben csak pina


az hogy másokkal milyen,az legkevésbé sem érdekel,embert is ölhet felőlem.....:DD

2015. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De. Félreértetted. Előbbi kommentedben azt írtad, hogy ha nem kedvel a csaj, akkor nem kell. Na, pontosan ez az, ami a kérdés lényege lenne: ha a csaj kedvel, de azt nem úgy mutatja ki, ahogy mások, arról mi a vélemény. Nem arról, hogy minek nézed a nőt, aki nem kedvel/szeret. Itt értetted félre.
2015. jan. 10. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!