Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis mellű, önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellű, önbizalomhiányos lányok! Nem unjátok a buta kérdéseket?

Figyelt kérdés

Ahányszor feljövök fogad legalább egy "csak a nagy mell menő?", "kis mellűként van esélyem?" és stb kérdés...

Fogjátok fel, hogy nem mindenkinek a nagy jön be, másrészt meg sokadlagos szempont a mellméretetek...

(Olyan jó kérdésként leírni ezt, így nem pontoz le a sok Izomjóska...:D)



2015. jan. 10. 21:12
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Akik csak a szexre hajtanak azok általában komoly problémákkal rendelkezdnek velük ne foglalozz.
2015. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
#18 ha ennyire zavarnak téged a kis melles kérdések akkor eleve minek írsz oda? nem a te problémád..
2015. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

#20


Nem így kell elépzelni hanem valami ilyesmi


Csaj #1: Az én barátomnak közepes van egész jól megvagyunk...

Csaj #2 Az enyémnek nagyon nagy és hű de király az egész szex csa tegnap 3-szor mentem el zsinórban


Csaj #1 gondoltban: "Nekem meg jó ha egyszer sikerül... Kétnaponta! Miért? Hmmm mi a különbség a két csávó között? Aha! Neki nagy van az enyémnek meg kicsi! Sosem lesz öt orgazmusom sorozatban! Na ebből elég...


Kicsit még szenvedget a csávóval aztán valami gagyi indokkal "nm hajtottad le a wc deszkát" szakítanak.

2015. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

22#

Persze, hogy zavarnak mikor állandóan ezt látom és hiába mondasz nekik akármit csak fújják tovább az baromságaikat!

2015. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy látom egyébként, hogy aki normális, az nem csinál ilyet (nem beszéli ki a párja méreteit, nem gúnyolja ki ezért vagy azért), legyen az nő vagy férfi. Aki meg idióta, azzal sajnos nem lehet mit kezdeni, nincs jobb dolga, mint ilyeneken nevetgélni... Érdekes, nekem soha nem jutna eszembe.


Meg mi az, hogy szakításnál ezt vágják a másik fejéhez? Tényleg ez a legnagyobb problémájuk? :D Túl vagyok már egy pár szakításon, de se én nem hozakodtam elő ilyesmivel, se a pasijaim. Ha vita volt, az mindig a belső dolgokon, nem a külsőségeken.

2015. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

#24

szerintem tökre érthető. nem 1-2 olyan kommenttől fogja elfogadni magát valaki ahol azt írják, h jó a kis mell. főleg ha a valóságban ők sem ezt tapasztalják. meg hát igen, van pár lealázó válasz is kis mellel kapcsolatban...

2015. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

20-as vagyok.


Persze, értem én, de azt a részét nem értem, hogy egyáltalán miért jön ez szóba két barát, vagy barátnő között!? A szexuális életem rám és a páromra tartozik, lehet akármilyen jó barátnőm, nem vele fogom megbeszélni azt se, ha jó és azt se, ha nem jó. De akár jó, akár nem, nem a mérettől függ. Max. ha lóméret, mert az biztosan tud fájni, hiszen már a kisebbek is fájnak olykor... Na de ez nem ide tartozik.


A lényeg, hogy nem értem, miért kell kitárgyalni 3. féllel ezt az egészet.

2015. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy ki mit mond. Ez a kérdés megint csak arra volt jó, hogy a nőket és a férfiakat összeugrassza. Nekem már a tököm kivan azzal, hogy folyton bizonygatnunk kell nekünk, hogy a nő - elsősorban külsőre - úgy jó, ahogy van, elfogadjuk őket, ellenben ők elégedetlenek önmagukkal, és ránk terelik a saját elégedetlenségüket. Minden kis mellű nő takarodjon a francba, varrassa szét magát, legyen mindegyik csajnak Lolo Ferrari méretű műtőgyei. Hülye önző pіcsák vagytok, csak magatokra gondoltok!
2015. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
#28 ha kifizeted a műtétemet akkor szívesen. :D bár azért olyan nagyot nem akarok, egy közepessel megelégszem.
2015. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

26#

Nem is akarják elfogadni csak siránkozni akarnak róla naphosszat mert a másiknak van távirányítós autója meg kis dömpere, nekik meg nincs. :'(((


Én soha nem utasítanék el lány csak azért mert kis melle van, de hiába pofázom nekik csak jönnek a,

de pedig ez így van és inkább fogadjam el, hogy én hazudok mert ez úgy van ahogy ők mondják!!! szöveggel.


Ha egy lánnyal jól kijövök és tetszik külsőre/belsőre akkor egyáltalán nem azt fogom nézni mi van a melltartójában. De látom te sem fogod fel azt amit mondok csak fújod tovább a meglátásodat akár egy lelőhetetlen trubadúr.

2015. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!