Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis mellű, önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellű, önbizalomhiányos lányok! Nem unjátok a buta kérdéseket?

Figyelt kérdés

Ahányszor feljövök fogad legalább egy "csak a nagy mell menő?", "kis mellűként van esélyem?" és stb kérdés...

Fogjátok fel, hogy nem mindenkinek a nagy jön be, másrészt meg sokadlagos szempont a mellméretetek...

(Olyan jó kérdésként leírni ezt, így nem pontoz le a sok Izomjóska...:D)



2015. jan. 10. 21:12
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

Ennek az egésznek semmi értelme.


Aki ilyesmi miatt gúnyolja/beszéli ki a másikat, az éretlen, legyen az férfi, vagy nő.


Ha meg valaki nincs megelégedve a méretével (legyen az mell, vagy farok), az ne menjen bele egyéjszakás kalandokba, mert ott nagyobb eséllyel beszélik ki őt barátnak, barátnőnek...

2015. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

#30

nem tudom mégis mit csodálkozol? a tévében, médiában mindenhol sulykolják a nagy mellet, hogy az jó. hol mondják azt, hogy a kis mell szép és jó? alkaton sporttal tornával, hajszínen vagy bármi máson lehet változtatni, a mellen csak plasztikával. nem te érzed szarul magad melltartóvásárláskor vagy a strandon...

2015. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
46%

#32


Ahogy a farkadon vagy rosszabb esetben az arcodon sem (én ez utóbbit szoptam be rondának)

2015. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
62%

De ki mondja azt ,hogy a nagy mell a jó? Én inkább annyit szoktam róla hallani, hogy komoly gerincproblémákat tud okozni és hátfájást. Pozitívumot még nem nagyon hallottam a nagy mellekről. Az ismerőseim közül is, akiknek az van, mindegyik panaszkodik, hogy beizzad, fáj a hátuk, stb... A tv-ben is van kimondottan ilyen műsor: Nagy a mellem, kisebbet akarok!" Ebben is hasonló problémákat szoktak felvetni.


Szokásos voltam.

2015. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
ha fáj a hátuk akkor eddzenek a hátra!
2015. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

#34


Ezért jobb a csajoknak... A kicsinek ugyanannyi rajongóa van mint a nagynak.


Farok mértenél viszont... 16 és aföltt van a csajok rajongása... Alatt már nemigen! Eltűrik ugyan de nem szeretik.

2015. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

De te ezt honnan veszed, hogy 'eltűrik ugyan, de nem szeretik'? Készítettél valamilyen felmérést, vagy csak zavar a méreted és ebből kifolyólag "kitaláltad" ezt magadnak, hogy ez márpedig így van és kész!?


Egyáltalán miért gondolják azt, hogy a nagy farok az jó? Rettenetesen tud fájni, már egy átlagos méretű pénisz is, hiszen azért a hüvely nem túl hosszú, mégis hova tenné be a pasi a maga 20, vagy 20+ centijét? Nem jobb egy kisebb farkat tövig benyomni a csajba, amit mindketten élveztek, mint egy 20 centisnek csak a "fejét" használni? Bocsi, de már nem tudom finomabban kifejezni magam :D


Szokásos voltam...

2015. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
37-es, sztem azokra alapoznak akik már 120 palival voltak és már olyan tágak, hogy a 18 centi is kicsi már nekik...
2015. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Na, mondjuk ebben lehet valami! :D
2015. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Zalosth, te hány évesen vagy ilyen bölcs? :)
2015. jan. 10. 22:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!