Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pattanásos arcomra azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattanásos arcomra azt mondta az orvos, hogyha aktív szexuális életet élnék, akkor jelentős mértékben csökkennének a pattanásaim. Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Egyik helyen ezt, a másik helyen azt olvasom.

2015. jan. 11. 00:04
1 2
 1/15 anonim válasza:
69%

Én is hallottam erről.

Amúgy meg szerinted a doki hülyeségből monta?

2015. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, csak tényleg rengeteg oldalon/helyen olvastam, hogy ez hülyeség. :)
2015. jan. 11. 00:07
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg így van, de most csak emiatt ne kezd el kufircolni. Maszturbálj többet!
2015. jan. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
3-nál a pont és a hormonokhoz van köze.
2015. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem fel ev tenyleg aktiv szexualis elet kozben is olyan pattanasos volt az arcom,mint most ...
2015. jan. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség és gratulálok a dokinak, hogy ezt tudja tanácsolni egy kamasznak. A hormonjaid kéne megnézni? Súlyod rendben van?
2015. jan. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos tényleg nettó hülyeséget mondott.

Lehet, hogy csak oltani akart.


Legközelebb mondd meg neki, hogy szerinted meg akkor csökkennének a pattanásaid, ha a doktor úr annak idején a markával folytatott aktív szexuális élet helyett inkább többet tanult volna az egyetemen, és most nem beszélne hülyeségeket, falusi babonaságokat, hanem felírna neked valamilyen bőrápoló szert.

2015. jan. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a cinkes rázókeveréket.Nekem nagyon hatásos.Recept nélkül is lehet kapni párszár forint de fel is lehet irtani hogy biztosan azt adják ami megfelelő.Én éjszakára szoktam bekenni az arcomat és 2 éjszaka alatt elmulassza a piros gyulladást körülötte.Utána simán ki lehet nyomni és eltűnik.Akkor is jó ha nem jött még ki a pattanás csak ilyen piros folt van.Szerintem próbáld ki.Ez a neve: Suspensio zinci aquosa
2015. jan. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es eszembe jut, amikor az egyik öreg anno a diák melóhelyen kb 15 évesen azt mondta, hogy szedjem fel azt a csinos lányt, ő ledumálja nekem legalább leszárrítja az arcomat. Nekem tényleg durva volt, és nem a kence ficék változtattak rajta, hanem a megfelelő, egészséges táplálkozás és az idő. Hormonok változása. :D
2015. jan. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sör élesztőt lehet kapni. Az hatásosabb.
2015. jan. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!