Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pattanásos arcomra azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattanásos arcomra azt mondta az orvos, hogyha aktív szexuális életet élnék, akkor jelentős mértékben csökkennének a pattanásaim. Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Egyik helyen ezt, a másik helyen azt olvasom.

2015. jan. 11. 00:04
1 2
 11/15 anonim válasza:
90%

Javaslom olvasásra, tanulmányozásra:

[link]

2015. jan. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
nekem is az a tapasztalatom, hogy amióta rendszeresen szexelek, meg még ki is elégít a partner azóta sokkal szebb az arcbőröm.hetente többször csináld, ha van lehetőséged, és pár hónap után látni fogsz javulást. a hormonok is okozhatják a pattanásos bőrt, amikre jó a szex.
2015. jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem vált be :-( hiába volt napi több szex is :O 19 éve nem múlnak :-)
2015. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%

Hát, nem tudom, nekem 16 és 27 éves korom között 1 hónap volt, amikor nem szexeltem, telis-tele lettem pattanásokkal, pedig nekem se előtte, se utána, soha nem volt, kamaszkoromban sem.

Van egy barátnőm, aki kb 15 évesen vesztette el, volt barátja, szexeltek, nem volt pattanásos. Aztán olyan 18-19 éves kora körül szakítottak, utána nagyon vallásos lett és azt mondta, hogy majd csak a férjével fog legközelebb szexelni, na azóta tiszta pattanás az arca, pedig már 25.

2015. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
súlyommal nincsenek bajok, 177 cm vagyok 67 kilóval kb. Köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 11. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!