Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most komoly? Ezt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly? Ezt, hogy találták ki? (Leszbikus teszt lent)

Figyelt kérdés

[link]


Ez most komoly? xdddd Oké nálam speciel igaz de akkor is... :D



2015. jan. 11. 11:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

6-os voltam

most látom, hogy mutatóujj. én gyűrűsujjról hallottam, mindegy, de van valóságalapja.

2015. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Leszbi vagyok a kép alapján,valójában semmi kedvem a nőkhöz.Szóval kamu az állításuk
2015. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alaptalan hülyeség.
2015. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A mutatóujjam hosszabb, mint a 4. és leszbikus vagyok. :)
2015. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
én hetero lennék elvileg,de még sem :D
2015. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
En leszbikus vagyok es nem hosszabb a gyűrűsujjam a mutatótól...:) hülyeség
2015. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyik kezemen a mutatóujjam a hosszabb, másikon a gyűrűs. Most jöttem rá, hogy tök csálé a kezem.. :D Biszex vagyok,lehet azért. :D Egyébként erről én is hallottam, tv-ben láttam valamilyen tudományos műsorban, de ott konkrétan a sportoló lányok kezét vizsgálták( említették azt is,hogy sok sportoló lány leszbikus), a hormonháztartáshoz van köze. De szerintem nem ennyire egyszerű a dolog.
2015. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A sportoló lányok esetében ez talán még igaz is, hogy nagyobb arányban fordulnak elő köztük, akik a lányokat szeretik. Bár ott is inkább csak azokra szerintem, akik keményebb vagy kifejezetten fiús sportokat űznek.
2015. jan. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Nálam bejött:D
2015. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekünk annó a rajztanár mondta, hogy általában a nőknél a mutatóujj hosszabb, fiúknál a gyűrűsujj. Na gondolom ebből lehet továbbgondolni, hogy akkor akinek a gyűrűsujja hosszabb az fiús.. aki fiús, az pedig nyilván leszbikus. Aha.
2015. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!