Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme olyan kapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan kapcsolatnak, ahol megfigyelik egymást a felek?

Figyelt kérdés
(Lehallgatással,kémprogramokkal stb.)

2015. jan. 12. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2015. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Egy kapcsolat bizalomra épül, és pont ezt teszi tönkre a kémkedés. Ha nincs bizalom, inkább keress mást.
2015. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs! Abszolut nincs bizalom egymás iránt!
2015. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, a kapcsolatnak nincs sok értelme. De az ember szeret biztosra menni és megbizonyosodni a dolgokról, szóval megértem, aki ilyet tesz, mert a párja nem hajlandó őszintén beszélni vele.
2015. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kialakulhat bizalom, ha ez csak rövidtávon megy így.


Nekem is kell ok ahhoz, hogy bízzak a másikban. De ez túlzás amit írsz. Ha pl. leszólítja egy pasi, vagy próbálkozik nála egy pasi, és elutasítja, és ezt el is mondja nekem, az csak egy pont, hogy erősebb bizalmi szál kössön hozzá.


Sajnos múltbeli tapasztalataim miatt, annyira nem vagyok "könnyen megbízós" tipus, vagyis valami kell mindig, hogy erősödjön a bizalom. De gyakorlatilag párkapcsolatban és annak hétköznapjaiban nap mint nap adódik ehhez hozzá egy kevés, és egy rövid idő, és megbízok a másikban.


Szóval ez a bizalom nálam nem az első meg a második hétben, hanem kb. 1 hónap után alakul ki úgy véglegesen. Addig kételkedek, odafigyelek, körültekintő vagyok stb.

2015. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miért tesznek ilyet? hol a bizalom és az őszinteség?
2015. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem fél az egyik fél a másiktól, ezért kezdte el figyelni, a másik fél meg rájött arra, hogy figyelik, ő is figyelni kezdte a másikat.
2015. jan. 12. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
elég buta mind2 ennyi alapján megítélve...ez bohóckodás nem kapcsolat...
2015. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
Ha abból indulunk ki hogy egy kapcsolatban a 2 ember szeretne boldog lenni, akkor teljes baromság. Ha nem bíznak egymásban, szakítsanak és kész.
2015. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!