Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen szexuális étvágy? 17L

Figyelt kérdés

Eddig még csak egy rendes kapcsolatom volt, egy éve, akkor kezdtem el nemi életet is élni.

Már régóta szétmentem a barátommal, de teljesen lelki roncs vagyok azóta, ha egy hónapban 2-3szor nem sikerül valakive együtt lennem. Természetesen nem minden alkalommal más személyről van szó.

Ez normális?

17L



2015. jan. 12. 18:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Maradj egynél,heti öt id belefér..De ha mással vagy havonta kétszer akkor orbitális nagy Ribi vagy
2015. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
Normalis. :) Fiatal vagy nyugi. Az igazi meg jon, amikor jon
2015. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát, a szex elég szerves része minden ember életének, ez tény... de ha NEM BÍROD KI, és lelkibeteg leszel, ha nem szexelhetsz havonta háromszor, az már függőség. Ha valaki évekig kibírja, akkor te is visszafoghatnád magad. 17 évesen, szinte gyerekként pedig pláne nem egészséges ennyire kívánni a szexet, és alkalmi partnereket keresni. Inkább találj valami hobbit, vagy menj el pszichológushoz, mert elég komoly problémáid lehetnek ebből.
2015. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Írj ha hiányod van!:D


20/f / 18cm

2015. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Havonta 2-3? Nekem kevés lenne. Én hetente csinálnám ennyiszer veled, pedig már elmúltam 40. /F.
2015. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!