Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális élmény kórházban/egé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális élmény kórházban/egészségügyben? Valaki bukik az orvosára? Van aki csak azért jár orvoshoz, mert medical fétise van?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Az orvos is valamilyen szinten egyenruhában van, okos, plusz életet ment és (talán) még van tekintélye is. Ilyen szempontból nagyon is lehet vonzó egy orvos. Az én párom is orvos, bár nem a betege voltam,hanem én meg nővér vagyok és sokat járt át a mi osztályunkra konzíliumba,akkor ismertem meg. Attól függetlenül a mostani munkahelyemen is vannak olyan fiatal orvosok,hogy a nyálam csorog utánuk. (persze csak ennyi,nem csalnám meg a páromat). Legutóbb meg a fogorvosom dobogtatta meg a szívemet,de ez is csak ennyi,szeretem megnézni. Szóval biztosan van fétis is, mert nagyon vonzó lehet egy orvos. Ja,doktornénik is vannak nagyon szépek,csinosak nálunk. Szóval nem csak a férfiaknak áll jól az orvoskodás. :)
2015. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Húú, ennek örülök, mert valószínűleg 5 év múlva én is orvos leszek. :D
2015. jan. 13. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem az izgat fel, ha a szívemet vizsgálják. Így aztán vegyes érzésekkel fordultam kardiológushoz mindig, mert egyrészt borzasztóan izgatott, másrészt mindig féltem, hogy kiderül az izgalmam, lebőgök, illetve, hogy túl gyorsan fog dobogni a szívem.
2015. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az mit jelent, hogy lebőgsz? Még sosem hallottam ezt a magyar szót...
2015. jan. 13. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Lebőg=leég, szégyenbe kerül,stb..
2015. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Még sosem hallottam ezt a magyar szót..."

Egy ovis is ismeri ezt a szót!

2015. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem max. annyi volt, hogy amikor a mandulámat vették ki, egy iszonyat jól kinéző betegápoló/hordozó volt mellém beosztva. 12 éves voltam akkor. És elvileg a karjában vitt be műtét után, de nem emlékeztem rá, mert még hatott az altató :(.
2017. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!