Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha ti megcsalnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti megcsalnátok a barátnőtöket, az feltétlenül azért lenne, mert a másik lány jobban tetszik nektek?

Figyelt kérdés
A barátom megcsalt egy házibuliban részegen, pedig úgy érzem, hogy én mindent megadtam neki. Másfél év után is volt bőven szex, nem igénytelenedtem el, igyekeztem érzelmileg is mindig azt adni, amire szüksége volt. De mégis elég volt nagyon berúgni és lefeküdni egy lánnyal, akivel ráadásul akkor találkozott először. Azóta szakítottam vele, de ez a kérdés nem hagy nyugodni (elnézést, ha hiúságnak tűnik, de nagyon beletaposott a női mivoltomba.) Szóval, ha ti ilyen esetben megcsalnátok a párotokat, az azért lenne, mert annyival jobb nő a másik?

2015. jan. 14. 00:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, azért sokat segítettek.

Akkor azt mondjátok, hogy az újdonság varázsa meg az alkohol volt a fő, nem a másik nő milyensége?


A sztori szerint amúgy igen, a lány mászott rá, mert az éppen szakított a barátjával és eleve úgy ment a buliba, hogy vigasztalódjon valakivel.

2015. jan. 14. 00:44
 12/18 anonim ***** válasza:
25%

nem feltétlen tetszik jobban.

az újdonság varázsa ami a kiváltó.

ha új nővel vagyok kiugrik a szívem a helyéről,elképesztő szenvedély tombol bennem az első néhány alkalommal.

míg a régi megszokott hiába szebb külsőre és belsőre is,megszokott lesz amit fel kell dobnom időnként,nem rendszeresen és nem érzelmi alapon.

az ilyen kis kalandjaim nagyon meg tudnak dobni életerőben,tettvágyban,aminek a barátnőm is örül,noha nem tudja persze,hogy miből töltekezem fel.

de lényegében a válasz az az,hogy ott és akkor abban a pillanatban nagyon tetszik az adott lány/nő.

és akkor még lehet osztályozni,hogy ismerek olyat aki istenien tud farkat verni,a másikat keményen se-ggbe lehet dugni,a harmadik hiába nem egy szépség de olyan önzetlenül odaadóan mesteri technikával szopja a farkam,hogy ilyennel még nem találkoztam soha.

ezek is lehetnek indokok,nem csak a szépség és az újdonság varázsa.

2015. jan. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%

jó hülye lehetett a srác mert kommentjeid meg a krédezés stílusa alapján jó arc csaj lehetsz. kort nem írtál így nem tudom mennyire lehetett benne a kapuzárási pánik, hogy kiélje magát.


egyébként: nem kell hogy szebb vagy jobb legyen bármiben is. az a baj amit sok nő nem ért meg, hogy mi férfiak máshogy működünk. nekünk akár 10 mp is elég ahhoz hogy szexuális izgalomba jöjjünk, én is húztam már meg csajt akit nem akartam: rámnyomult, elutasítottam erre benyúlt a nadrágomba kérdés nélkül és elkezdte verni, azonnal erekcióm lett ami a részegséggel párosodva kb legyőzhetetlen kombó. én egyébként nem a barátnőmet csaltam meg csak szimplán nem akartam kavarni azzal a csajjal.

szerintem itt is ez lehetett a szitu, a csaj rányomult és részegen álló pénisszel nem sok esélye volt a pasidnak sajnos. nem őt védem de a partir*bancok eléggé meg tudják nehezíteni az életünket :D


23/f

2015. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy középkorú nőként beleszólok.de megáll az eszem...

Undorító, ahogy egyes lányok viselkednek manapság...

Amit az előző hozzászólók írnak, hát, no comment...

Prostituáltak csináltak ilyeneket régebben, pénzért...


Na de nem is ezt akartam mondani.

ha másfél év járás után is már az újdonság varázsa kell valakinek, és részegen akárkit megdug, mert feláll a farka....hááát, felejtős...

Ilyen selejt fiúk lennének, és a lányok ezt tűrik, hagyják???


Mi lenne 5,10 15 ,20 év múlva????

Másfél évig volt pl. a férjem anno katona, és mégse csaltam meg,pedig 19 éves voltam...

Igaz eltávra azért hazaengedték...:)

Jól tetted ,hogy szakítottál vele, sokkal jobbat érdemelsz...


Ne agyalj azon, hogy sszebb volt e nálad, stb...ez a fiú jellemhibája volt csak...

Vannak azért olyan házasságok, kapcsolatok is, amikben nincs megcsalás...

és van amiben előfordul,pl. nálunk 23 év házasság után

...de a nő itt se volt szebb, csak új, és más...és kihasználta a mélyponton levő házasságunkat...


Nagyon rosszul tud ez esni, és megalázó..tudom ,mit érzel..

2015. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14

változik a világ.

manapság a tisztelet és becsület nem szempont a kapcsolatokban.

a mostani 18-22-es korosztály már nem azt látja sem a családtól, sem az élettől.

ami régen bevett szokás volt, hogy hűségben kitartunk a másik mellet, manapság már csak a múlt egy emléke.

meg amúgy is, divat lett a hűtlenkedés a fiatalok körében.

de nem is csodálom, mivel mindenhol ezt látják, éjjel nappal Bp, VV, de még a barátok köztben is, mivel ott is szinte mindenki szexelt már mindenkivel, és pár epizód után mintha mise történt volna megy tovább minden.

fiatalokat még könnyű ilyennel befolyásolni, a média nagyon nagy hatalom ilyen téren.

2015. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

senki semmilyen nevelésben nem részesül, a nők amúgy is makacsabbak, nem viszonozzák a férfiak érzéseit. azért alakul ilyen rosszul a világ. később még komoly problémák lehetnek ebből.

szerintem az újdonság varázsa és az alkohol kiváló kettős, nem kell túl sok mindent tenni egy nőnek és valaki úgyis megkívánja. ha egy valamilyen nő akárkire rámászik, meg fogja kapni a fiút, ritka az ilyen, éppen ezért a fiúk lényegesen ritkábban utasítják el a nőket, mint fordítva. szerintem jó amit írt a párral előttem szóló, nem tudom miért pontozták le annyira. mi máshogy működünk..

F

2015. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Magad nevében beszélj. Én is férfi vagyok, de igényes és tisztességes. Utasítottam már vissza buliban nőket többször úgy, hogy részeg voltam és hosszabb kapcsolatom volt. Vannak barátaim, akik hasonlóan gondolkoznak, mint te, de én kivételnek számítok?. Vagy szerelmes vagyok már 3 éve, vagy nagyon jó nőm van, de még sokszor azt érzem a szex után, hogy én vagyok a legnagyobb hímállat, és ehhez nem kell új nő.. :D
2015. jan. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó ilyet is hallani, kevesen ennyire elégedettek a barátnőjükkel. Tartsd meg jó szokásod:)
2015. jan. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!