Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehetek ellenszenves az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetek ellenszenves az embereknek?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkodom ezen de nem tudom mi lehet ennek az oka. Igyekszem mindenkihez kedves lenni, de sajnos nem vagyok egy nagymenő csaj akire a fiúk buknak. Csendesebb és visszahúzóbb ember vagyok. Nem szeretek olyan emberekkel beszélgetni, akiknek csak a csúnyaság ömlik a szájukból. Talán lehet emiatt nincsenek barátaim sem. Viszont rövidebb, komolytalan kapcsolataim már voltak eddig, de akkor is inkább velem szakítottak. Már azon is gondolkodtam hogy egy nagy nulla vagyok, akinek nem érdemes élni. 20 éves lány
2015. jan. 16. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg ugyanezt érzem én is.
2015. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem vagy ellenszenves....De en mar nem sokaig elek :/

Szoval nem sokat ernek szerintem vigasztalo szavaim

2015. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ebböl miért gondolod, hogy ellenszenves vagy az embereknek? Kifogtál néhány nem hozzádvalot. (Ha tényleg nagyon szörnyen érzed magad irj privit, beszélgessünk!)
2015. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert fennhéjázó vagy és manipulatív. Itt sajnáltatod magadat, és közben azt érezted, hogy mindenki másnak kéne változnia a te kényed kedved szerint.
2015. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 szerintem meg ennyi leírás alapján nem lehet leszűrni, hogy ki milyen ember.:)

Kérdező, nem tudsz mást tenni, mint a saját akaratod szerint élni, járd az utad.

2015. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kitudja???

Nézz bele a tükörbe és jellemezd magad, írd le milyen ember vagy, mit teszel nap mint nap, hogy viselkedsz milyen fejet vágsz, kivel hogyan beszélgetsz, írd le a külsődet, alkoss magadról egy kritikát.

2015. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a baj? Engem is utálnak, de nekem még tetszik is. :D Tudod az ellenszenv, és az utálat egy tiszta érzés.Nem lehet megjátszani mint a szeretetet és a szimpátiát. Meg különben is... ki a @-t érdekel más emberek véleménye akik nem is ismernek...
2015. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első három mondat rám is igaz, csak a nemek fordítva. Eddig arra jutottam, nem túl jó az első benyomás, talán azért, mert ismeretlen emberrel nem tudok közvetlenül beszélgetni, és ezért egyáltalán nem tűnök jófejnek. Akik jobban megismernek, azok már normális arányban kezdenek el kedvelni, vagy éppen nem kedvelni.
2015. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4: Nem. Ő konkrétan leírta, hogy mi bántja és azt kérdezi, hogy szerintünk mi lehet az oka. Nem vágyik sajnálatra, semmire, csak arra, hogy végre kiderüljön, hogy mit változtasson.


Buta vagy.

2015. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Te pedig naiv, de biztosan okos...
2015. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!