Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nő bulimániás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő bulimániás?

Figyelt kérdés
A környezetemben is azt tapasztalom, hogy a pia, cigi, diszkó buli a menő. Aki meg nem iszik legalább heti egyszer, nem jár diszkóba, nem éjszaka rohangál az utcán az egy vesztes. Nem vagyok állszent, ritkán én is iszim, de nem az a cél hogy az utcán fetrengjek. Ne vagyok sem szűz, sem vesztes, de nem érdekel a diszkó, sem az hogy heti többször facebook on azzal menőzzek melyik klubban verem a pénzem. Nem is nagyon ismerkedem, mert vagy levagyok ezért bénázva, vagy csak arróltud beszélni mikor szívott utoljára cigit, vagy mióta nem b..ott be igazán.az is jön le, hogy ismerkdni csak olyan mód lehet... Baj hogy ezek nem foglalkoztatnak? 23/f
2015. jan. 18. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Azután, hogy az álszentet leírtad 2 l-lel, tovább se olvastam. Tanulj már meg írni 21 éves létedre, édes Istenem.
2015. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rossz körökben mozogsz. Nem tudom,annyian panaszkodnak a környezetükre mégsem lépnek ki belőle. Meg kell válogatni,hogy kit engedsz közel magadhoz és nem lesz ilyen gond.
2015. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Manapság még valaki diszkóba jár?:D
2015. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem baj egyáltalán. Egy olyan nő, aki nem jár diszkóba tudod hogy örülne neked.
2015. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Rossz körökben mozogsz.


Nappal ismerkedve egy csomó olyan lánnyal lehet találkozni, aki nem vagy csak ritkán jár bulizni. Gondolom ha egy lány havi 1-szer megy bulizni, azt még nem tartod bulimániásnak.

2015. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jól is néznénk ki, ha mindegyik az lenne.
2015. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Elég erős általánosítás..

Fészbuk..kit érdekel? Kár, hogy ott élitek az életet.

Ezért sem vagyok ott fent..

Én sem járok buliba, nem cigizek, ritkán iszom..és?

Mit érdekelnek Téged az "olyan" emberek?

24l

2015. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Írni se tudsz ember. :D

Nincs egyéniséged, hogy erre fogod rá a sikertelenségedet? :D

2015. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben pont nem bulimániások. Csak egy kis részük az, aki ilyen.
2015. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenem, hogy te meg olvasni, mert nem 21, hanem 23. Belekötni lehet a másikba, szabad is. De senki sem tökéletes.
2015. jan. 18. 11:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!