Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, elvennétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elvennétek egy olyan lányt, aki (folyt köv lent)?

Figyelt kérdés
Aki figyelmes, megértő, nem féltékeny, nem mászik rátok, jó barát és beszélgetőtárs stb egyszóval tökéletes lenne, viszont nem tud főzni tojásrántottán kívül semmit, mert otthon nem tanították meg és most az egyetem alatt nincs ideje?
2015. jan. 18. 12:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Szeret szexelni, de te vagy neki az első?

Mi van?

2015. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21.: igen, velem csinálta először és utána megszerette, rákapott a dologra
2015. ápr. 12. 14:38
 23/27 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint már jó ideje együtt vagytok.

Miért ne vennéd el?

2015. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én még egy bő 15 évet várnék vele :D

am "dugni tudjon, főzni majd megtanul"!

Nekem egész jól megy és tanitgatnám egy kicsit :)

2015. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Nem gond ha nem tud főzni. Ha akar megtanulhat nagyon jó könyvek vannak erre. Javaslom vegye meg


AZ ÉN ALAPSZAKÁCSKÖNYVEM könyvet. ISBN:9632126858

[link]



A másik könyv: F.Nagy Angéla: Fiatalok Főzőiskolája ISBN:9630927551

[link]

2015. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Komolyan a főzés a legnagyobb gond??? nem inkább csak kifogásokat keresel, miért ne vedd el?
2015. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Azért egó az van, szerény semmiképp sem vagy, bár egészséges határokon belül az csak jó ;)


Egyébként, sokat számít mióta vagytok együtt, és milyen a kapcsolat. Egy pasi nem szánja rá magát egykönnyen. :)


Saját példa.:

Feleségem még egyetemre járt, én már dolgoztam mikor elvettem (no nem 20-21 évesen)

bár ő már tudott egyet s mást főzni.


De egyébként, együtt ki kell alakítani az étkezési szokásokat, tanulni kell, próbálgatni, kikísérletezni mit hogyan szerettek sütni/főzni/fűszerezni


Feleségem is sokat fejlődött, én is rákaptam a sütögetésre, nekem az a véleményem, nem feltétlenül csak a nőé a konyha, SŐT, a férfi is vegye ki a részét, legyen az mosogatás, hagymavágás vagy sütés/főzés

2015. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!