Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk / Lányok, nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk / Lányok, nektek mi a véleményetek egy lányról ha van piercingje és tetoválása?

Figyelt kérdés
Jò lenne ha kort is írnátok .
2015. jan. 18. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Jé, ennek van piercingje és tetoválása!"
2015. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy felszínes. 25/f
2015. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól függ hol és milyen. Orrban karika hihetetlenül ocsmány és az is ha a füle széle van telenyomva. Nem vagyok oda a piercingekért egyáltalán.

Tetkókból viszont van sok jó és ízléses.

2015. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A köldökpiercinget szeretem, ha szép lógó. A többit annyira nagyon nem. A tetoválást illetően addig, ameddig szép, addig tetszik.
2015. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tetoválás ne legyen, szerintem egy lányon nem mutat jól. Piercing nagyon kevés lánynak áll jól szóval az kockázatos. A köldök-piercing viszont rendben van azzal nincs gond. 1-2 lánynak jól áll az orr-piericng is de nem soknak, a legtöbb lányon borzalmasan néz ki. Szemöldök, száj, nyelv kilőve. Amit fülbe szoktak csinálni az nem tudom hogy piercingnek számít-e. Nem a fülbevalóra gondolok hanem amit a porcba csinálnak feljebb. Na az még jól néz ki.

Szóval összességében nincs vele baj ha illik a lányhoz de sajnos nem sokhoz illik.

2015. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5# 18F
2015. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Személy szerint nekem nem igazán jön be, viszont rengeteg fiúnak tetszenek például a tetovált lányok. :)

19F

2015. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van piercingem szóval nem, és a tetoválás sem.
2015. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tetoválás zavar, a piercing, ha igényes (fül teteje, köldök, nyelv) akkor nem.
2015. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 opened paradise ***** válasza:

Attól is függ,hogy milyenek,mit jelképez számukra.

De amúgy a stílust bírom.


20.

2015. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!