Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet "kiszeretni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet "kiszeretni" valakiből, akit muszáj majdnem minden nap látnunk?

Figyelt kérdés
Nem történt köztünk semmi, mégse tudok túllépni rajta. Ha már csak egy fellángolás, miért kell ilyen hosszú ideig tartania?

2015. jan. 18. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ugyan így vagyok mint te, habár köztünk volt smárolás, de én is így vagyok. egyszer meg próbáltam ki szeretni belőle, és sikerrel is jártam de aztán megint bele estem, és azóta is így vagyok :/
2015. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. Nap mint nap látom a lányt tudván, hogy nem lehet köztünk semmi, és ezt már mondta is, tudomásul is vettem, mégis szeretem, hiába mondogatom magamnak, hogy túlvagyok rajta. Hogy hogy lehet "kiszeretni" belőle? Ha lehet, kerüld el, ha tényleg ki szeretnél szeretni belőle, ne gondolj rá annyit, és idővel kialszik az a bizonyos láng... legalábbis gondolom.
2015. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Velem is megtörtént de már túl vagyok rajta.Ezen csak az idő tud segíteni :/
2015. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még ha el is múlik a szerelem, a nyoma, a helye is fáj. Utána minden találkozás egy figyelmeztetés lesz arra, hogy Te vagy az, aki nem kapja meg azt, akire vágyik, az vagy, akinek nem sikerül.
2015. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, idővel sikerül.

Ha mindennap látod, akkor egy kicsit több idővel.

2015. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!