Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem dühös rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem dühös rám?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel szakítottam,az oka az az volt,hogy nyíltan felvállalta,hogy neki más tetszik, és hogy már elhidegültünk (utóbbiban persze volt igazság)

Ezt követően volt egy vitánk, csúnyákat mondtunk egymásra majd folyamatosan megaláztam, ahogy csak tudtam, ilyenkor azt mondta,hogy rosszul esik neki, de nem baj.

Végezetül annyira feldühített,hogy letiltottam és boldogan éltem az életem, míg egy nap fel nem oldottam (hónapok teltek el) és lám még mindig én vagyok a borítóképe, a közös képeink kint vannak, és napi szinten használja a facebookot, tölt is fel magáról képeket, tehát nem használ másik facebookot.

A közös képeink sem olyanok,hogy nagyon jól néz ki rajtuk, nincs több ezer lájk egyiken sem, semmi okot nem találtam rá,hogy vajon miért én ékesítem a mai napig az ő facebookját?

Ő nem szeret, ahogy hallottam ismerkedett egy fiúval, de végül semmi sem lett belőle pedig a srác szerintem jobban néz ki mint én, és ő kezdeményezett, érthetetlen számomra ez a lány.


2015. jan. 21. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nem olyan gyerekes.... nézz magadba
2015. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"csúnyákat mondtunk egymásra majd folyamatosan megaláztam, ahogy csak tudtam, ilyenkor azt mondta,hogy rosszul esik neki, de nem baj. " - Gyerekes,és szánalmas..


Miért használna másik facebookot mert szétmentetek? Amúgy meg nálam is sokszor kint marad ez az,miközben már ezer éve máshogy van az életben..Nem mindenki foglalkozik vele napi szinten..


Miért azt szeretnéd,hogy dühös legyen? Nölj már fel egy kicsit..

2015. jan. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hjaj istenem...én vagyok rá dühös és ő ne is legyen mert neki nincs miért, ő tehet arról,hogy szétmentünk,én nem akartam de bocsánat,hogy olyan büszke vagyok,hogy nem fér bele az,hogy ő nyíltan kijelenti,hogy bocs én másba vagyok szerelmes, de addig veled maradok amíg nem kapok viszonzást a szerelmemtől.

Nem akarok a facebookján kint lenni, a borítóképe vagyok, rögtön engem lát meg mindenki, közben folyamatosan új képeket tesz fel, de lecserélni vagy letörölni már nem tudja, de miért?

Az meg hogy összevesztünk és csúnyákat mondtuk így alakult, most az első csúnya szó után letiltanám, csak megakartam beszélni,de szó-szót követett, ez van, ezzel nem tudok már mit csinálni.

2015. jan. 21. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!