Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb férfiak jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak jobban tudnak bókolni? 21/L

Figyelt kérdés
És most az ilyen 60 körüliekre gondolok. Utóbbi időben több bókot is kaptam a lábaimra tőlük, mikor térd fölé érő szoknya volt rajtam. Fiatalabbaktól sose kaptam ismeretlenül. Régen szerintem az ilyen idős férfiak is tudtak bókolni meg udvarolni. De ma, ha egy srác így viselkedne, akkor mindenki arra gondolna, hogy csak a szexre hajt és hogy hátsó szándék van a dologban.
2015. jan. 21. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Ezért nem bókolgatunk csak úgy, mert meg leszünk bélyegezve, hogy csak a szex...


De azért.. Lets talk about sex baby, lets talk about you and me.... etc :D

2015. jan. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Pontosabban csak a te korosztályod beliek hiszik és hinnék azt, ha egy fiatal srác bókolna, hogy csak dugni akar :) Ez nem korfüggő dolog. Bocsesz :D
2015. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2, most az egyszer ezt megbocsátom.
2015. jan. 21. 20:39
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Bókoltam már lánynak. Le se szarják, vagy nem tudják, hogy mit reagáljanak rá, kényelmetlenül érzik magukat tőle.

Más meg bunkózik velük, aztán be is nedvesednek alul.

2015. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Honnan veszed, hogy a 60 éves papa nem azt képzeli veled? :D
2015. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lol. Aranyom... az egész szexre megy ki. Az öreg bácsik is dugnának, akármilyen illúzióromboló. Szerinted miért tetszenek nekik a lábaid? Szívesen lennének köztük.

Naiv feltételezés, hogy nincs hátsó szándék. Ők is... "csak szexre hajtanak". A ráncok, ősz haj és remegő hang ne tévesszen meg. :)

2015. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam azt, hogy nem gondolom, hogy azt képzeli el. Melyik ilyen idősnek nem kellene a friss pipihús? Csak gondolom, hogy nem azért csinálják a bókot, hogy szex legyen a következménye, szóval... :D
2015. jan. 21. 20:42
 8/11 anonim ***** válasza:
A 60 éves papa bókjai mögött egy lankadt farok áll amit jó lenne újraéleszteni. A bók nem függ össze a korral. Sokan nem tudnak bókolni és sokan nem tudják kezelni.
2015. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, azok is megdugnának ha lenne lehetőségük...
2015. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Javítok: Talán (nagy betűvel) nem Tudatos - de reménykednek benne. Még mindig - örökké.


Amúgy ez tényleg demoralizáló, hallod. Kicsit kezd tököm tele lenni, hogy minden a dugásra megy ki. Már pardon.

2015. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!