Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tudom hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tudom hogy egy fiú szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban aki régóta szerelmes belém. Nekem viszont nem tetszik és én egyáltalán nem vagyok belé szerelmes. CSAK egyszerű barátok vagyunk. Nem akarom megbántani de nem akarom hogy azt higgye hogy én is érzek bármit iránta.

Erős lány vagyok és nagyon nem érdekel más szerelmi élete, és valamiért sohasem érzek lelkifurdalást ha valakit megbántok mert annyira nem érdekel.

De nem akarom olyan helyzetbe hozni hogy a képébe mondjam hogy nekem semmi közöm hozzá.



2015. jan. 23. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy csak barátok lehettek, ennyi. Nem mondd meg így, hogy bocs, de nem jössz be, inkább mondd azt, hogy nagyon más a típusod, vagy már régta tetszik valaki, vagy hogy van valakid, bármit.
2015. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele hogy te nem érzel úgy iránta. Elő lehet ezt adni finoman is nem csak bunkón. Többet szenved ha nem beszélsz vele és hagyod akár évekig is bizonytalanságban élni.
2015. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!