Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Barátnőm öngyilkos akart lenni (bevett altatót és rá ivott).Hála Istennek nincs semmi baja. Nem rég szakított a barátjával, azért mert

a fiú megsértődött azon hogy barátnőmet elkísérte egy bemutatóra és mivel a barátnőm apja volt a "fuvaros" így ő csak egy puszit adott neki nem pedig csókot ( no comment -.-). Tehát a bemutató után már nem is beszéltek,másnap a fiú szakított vele. Barátnőm készült. Nem is igazán a fiú miatt hanem mert amúgy is elég érzékeny,plusz az előző fiúja is csak kihasználta és dobta (pár nappal később kiderült

hogy a fiú fél éven át csalta). Előtte pedig szerelmes volt egy fiúba (reménytelenűl aki

Csak le akarta fektetni(nem történt meg ). Hát igen... Most írta nemrég hogy tegnap majdnem öngyilkos lett. Mit tehetnék? Próbáltam nyugtatni,mondtam neki hogy egy ilyen ...-ért nem éri meg

... Kérlek segítsetek! (barátnőm 15,én 16 vagyok)



2015. jan. 23. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mond el, hogy ne tegyen semmi hülyeséget... én egyébként felhívnám a szüleit és elmondanám nekik, hogy sürgősen vigyék orvoshoz a kislányukat
2015. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

-legyél annyit vele, amennyit csak tudsz

-próbálj meg gondoskodni róla(amennyi kitelik tőled), hogy minél kevesebbet legyen egyedül

-vidd el szórakozni

2015. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 23. 16:14
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is mindig legyél vele,és sokat beszélgess vele,teljesen eltérő dolgokról,vidd el moziba
2015. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!