Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagy baj? Undorodom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy baj? Undorodom a testi érintkezés gondolatától (Többi lent)

Figyelt kérdés

Látok egy képet amin akár csak csókolóznak,már attól valamiért hányingerem lesz.elutasítok minden olyan dolgot ami a testi kontaktussal kapcsolatos.

vagy amikor nagy nehezen belemegyek az ismerkedésbe,és az xy személy komolyabban kapcsolatba akarna velem kerülni,és szóba jön a testiség legcsekélyebb formája is, rögtön visszavonulót fújok

és elutasítom az egész dolgot,és azt a személyt is,pedig nem azzal az adott emberrel van bajom,hanem a testiségtől írtózom! És annak a gondolata,hogy valaki hozzám érjen,undorral tölt el,és lehet hogy ez az oka annak is hogy még nem voltam szerelmes a 17 évem alatt!

Nem tudom miért érzem ezt!

Pedig nem voltam erőszak áldozata,egy egézséges családban éltem mindig is ,és most is abban élek.

Ez nagy probléma?miért van ez?

17/L


2015. jan. 23. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Pszichológus!
2015. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem majd találsz valakit, akitől nem fogsz majd undorodni.

De egy pszichológust felkereshetnél

2015. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
De legalább zseni vagy?Nikola Teslának is voltak ilyen problémái.Általában a zseniknek vannak ilyen gondja az agyikra megy a tudomány.
2015. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

És mi van ha aszexuális vagy?

Egy szakembert azért tényleg kérdezz meg.

2015. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

vagy nem nőttél fel hozzá, vagy aszexuális vagy

nekem nembaj, csak ne találkozzak ilyen lánnyal

2015. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!