Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clara13 kérdése:

Hogy mondjam el anyának?

Figyelt kérdés

Ha volt már olyan helyzetetek hogy jársz egy sráccal már több hónapja és anyukádnak kifogásokat mondassz csak hogy elmehess a sráccan moziba, kávézóba stb. de úgy érzed hogy most már kell kellene mondanod az igazat hogy fognál hozzá mivel kezdenéd???


Előre is köszi :)


Ui.: ha valaki ezt kínos kérdésnek találja de van jó válasza privibe is megírhatja



2015. jan. 24. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2015. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt nincs kínos kérdés :D

Odamész amikor 4 szem közt vagytok, és elmondod neki hogy egy fiú nagyon megtetszett, összejöttetek, nagyon rendes szép aranyos... ilyen egyszerű :)

2015. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi szegyellnivalo van egy fiuban?
2015. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan elmondhatod neki, de ,,ne utalj arra, hogy ezt eddig titkoltad előle" . :D
2015. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Mond hogy van egy fiud
2015. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megmondanám neki kerek-perec csak az a gond hogy a nővéremnek is volt egy pasia amit nem mondtott meg csak utólag és anya nagyon kiakatt hogy 16 évesen van pasia akkor rajtam hisz én csak 14 vok
2015. jan. 24. 23:47
 7/8 Viru96 válasza:
Magát a tényt nem értem h miért nem lehet a szülőnek elmondani h van egy srác. Ez egy tök természetes dolog
2015. jan. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Viru96 válasza:
Sztem anyudnak csak az lehetett a problémája a nővérednél h titkolta. De mivel 14 éves vagy csak...hát lehet igy én is kiakadnék h ráadásul még titkoltad is...
2015. jan. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!