Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek! Elég zárkózott vagyok, nagyon nehezen ismerkedek, lány barátaim sem voltak soha, szóval nem tudom hogyan kell egy lánnyal ismerkedni. Megvédeni nem tudom magam sem szóban sem tettlegesen. Jó volna már végre egy lányhaver vagy inkább egy barátnő. Csak egyszerűen nem megy és inkább nem is próbálkozom. Biztosan unalmas alaknak tartana. Egy lány se viselné el ha sehova nem lehetne menni, csak állandóan otthon. Meg félek is a lányoktól és zavarban vagyok. Annyi hogy dolgozni járok és haza. Azon kívül semmi, sokat vagyok otthon, néha mozdulok ki. Ha reálisan látom a dolgot semmi esélyem nincs a lányoknál, de azért mégis megkérdezem.

2015. jan. 27. 16:31
1 2 3 4 5
 11/50 anonim válasza:
100%

Van esélyed, mi sem vagyunk nagyon kimozdulósak, néha kirándulni, boltba kimegyünk de ennyi.

Te is találhatsz olyan aki hasonlóan visszahúzódó,

aztán a többi majd eldől.


26/pár

2015. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
84%
hát így nem lehet, ha akarsz változtass az életviteleden :D
2015. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nehéz, de tényleg próbálj meg neten..barátaid sincsenek tényleg? Ha már csak egy lenne, akkor elmehetsz kocsmázni vele, ott csak vhogy tudnátok lányokat találni. A legjobb az, ha olyan társaságokhoz mész, ahol csak lányok vannak.. jó persze, ez hülyén hangzik, de semmit nem veszítessz vele.
2015. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Tényleg nincsenek barátaim! Mondom csak otthon vagyok vagy meló.
2015. ápr. 25. 15:30
 15/50 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de egy szerencsétlen, anyámasszony katonájával ki akarna ismerkedni?

A zárkózottság nem baj, idő után úgyis feloldódsz. Az sem probléma, ha nem vagy eljárogatós, csak abból a szempontból, hogy így kevesebb lánnyal találkozol, de vannak otthonülősebb lányok is.

Az viszont elég nagy baj, hogy lelkileg gyenge vagy és képtelen magad megvédeni.

2015. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha melozol, nyilvan ismersz ott embereket. Probalj eloszor ott baratkozni, csak van, ha nem is ugyanolyan, de hasonlo szemely, mint te. Sulibol sem maradt senki, akivel beszelgethetnel, neha-neha? Ajanlanam meg a konditermet, ha a fizikumodat fejleszted, biztos vagyok benne, hogy erosodsz belul is. Raadasul ott is ismerkedhetsz barkivel. Muszaj vhogy szocializalodnod, mindenkepp legy nyitottabb masok fele, ne legyel senkivel sem elutasito!
2015. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem érdekelnek az emberek, ill. a nők, akkor ezt le is veszik, és Te sem fogod érdekelni őket. Ilyen a világ. A lányokat beszéltetni kell, vagyis azt kell kérdezni tőlük, amit hallani akarnak. Erre rá kell érezni.
2015. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
13%

Ha van olyan tulajdonságod amitől vonzó leszel a nők szemében (nagyon jó külső, sok pénz), akkor sok esélyed lehet.

Ha ilyeneid nincsenek, akkor valahol 0 és mínusz végtelen között...

2015. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Nos nekem sincs még barátnőm és nehezen ismerkedek, de azért elmennék vele kirándulgatni, programokra, hogy ne egész nap a négy fal között űljünk, mert nem szeretek állandóan itthon lenni. Ha lesz majd valami lány és nem csak otthon akarsz vele lenni, hanem elmentek erre arra tuti, hogy nem fog unalmasnak tartani, nem kell, hogy bulizós parti arc légy aki tele van semmit mondó barátokkal, de azért néha nem árt, hogy kikapcsolódjatok. Viszont az nem jó, hogy nem tudsz kiállni magadért, mert ez az élet többi területén is hátrány és ehez se kell komoly tudomány csak ne hagyd elnyomni magad és ne használjanak ki légy lazább, éberebb törekedj a boldogságra és nem lesz gond.
2015. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Sportolsz valamit, ha van időd? Mit melózol? Én is sokszor vagyok úgy, hogy melo-otthon-melo. így megy pár napig, aztán pár nap pihenő. mozdulj ki, ne félj a lányoktól, nem esznek meg!! Ha semiképpen se megy, egyenlőre annyit javaslok, hogy idegen emberekkel, lehetőleg idősebekkel próbálj beszélgetni. milyen idő van, hány óra van, stb. ezután lassan múlik a közeledési pánik. Fel a fejjel!! Honnan tudod hogy unalmasnak tartana, ha még nem is volt bnőd?? :) 28/f
2016. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!