Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek! Elég zárkózott vagyok, nagyon nehezen ismerkedek, lány barátaim sem voltak soha, szóval nem tudom hogyan kell egy lánnyal ismerkedni. Megvédeni nem tudom magam sem szóban sem tettlegesen. Jó volna már végre egy lányhaver vagy inkább egy barátnő. Csak egyszerűen nem megy és inkább nem is próbálkozom. Biztosan unalmas alaknak tartana. Egy lány se viselné el ha sehova nem lehetne menni, csak állandóan otthon. Meg félek is a lányoktól és zavarban vagyok. Annyi hogy dolgozni járok és haza. Azon kívül semmi, sokat vagyok otthon, néha mozdulok ki. Ha reálisan látom a dolgot semmi esélyem nincs a lányoknál, de azért mégis megkérdezem.

2015. jan. 27. 16:31
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
25/F
2015. jan. 27. 16:33
 2/50 anonim ***** válasza:
52%
Persze, valami hasonlóan vesztes lány
2015. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
98%

Szia! A barátom hasonló mint te abból a szempontból, hogy nem jár sehova és nincsenek barátai. Engem ez nem zavar, sok időt vagyunk együtt, azért moziba stb eljön velem, ha kérem. Szóval ez egy viszonylag hasonló lánynak nem lenne zavaró, csak egy nagy bulisnak.

Ami viszont probléma, hogy nem tudsz kiállni magadért. Nem akarlak becsapni azért, hogy megnyugtassalak. Nem agresszívnak meg hangosnak kell lenni, de igenis egy határozott kiállás azért kell, hogy férfias legyél. Attól még lehetsz határozott, ha csendes vagy.

23/N

2015. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne lenne esélyed egy totál ismeretlen lánynál, aki nem ismer és nem tud rólad semmi rosszat?


Pont azért jó ismeretlen lányokkal ismerkedni, mert totál a nulláról építheted fel magadat a szemükben. Nem azt nézik hogy ki voltál korábban, hanem hogy ki vagy attól kezdve, hogy megszólítottad őket.


Ismerkedni meg bárhol lehet. Az utcán, a boltban, a buszon, a plázában, bárhol. Aki nem jár szórakozóhelyekre, az is ismerkedhet.

Persze nem jössz össze az első lánnyal akit meg fogsz szólítani, de lehet alakítani és javítani a dolgaidon egy kis kitartással és tartós próbálkozással.

2015. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem elobb probalj meg baratokat szerezni ne azonnal barátnőt... Barátokat szerezni 100x konnyebb mint barátnőt.
2015. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
84%
mi problémád van a kimozdulással?
2015. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 Manócska1 ***** válasza:
81%
szerintem van esélyed. miért nem barátkozol és jársz el otthonról?
2015. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
94%
Pont neked való az internetes ismerkedés, mert ott nem kell eleinte személyesen találkozni, de el lehet kezdeni beszélgetni, és ha az már megy, akkor élőben is menni fog szerintem. A másik dolog, hogy ne görcsölj ezen, próbálj lazán állni a dologhoz, ismerkedj, de ne a céllal foglalkozz, hanem csak érezd jól magad közben, élvezd h. új embereket ismerhetsz meg stb..és ha akad valaki, akivel hasonló a gondolkodásotok, azzal találkozz..Azért az élethez kell bátorság, szóval erőt kéne venned magadon valahogy!!! :) Sok sikert! :)
2015. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Sajnos nem nagyon megy az ismerkedés, lányokkal meg még inkább nem megy.Gyakran vagyok csendes és inkább csak hozzászólok. Magamtól nem kezdeményezek vagy nagyon nehezen.

Ebből a beszélőpartnerem könnyen hiheti azt hogy nem érdekel amit mond vagy ilyesmi, holott szorongok magamban. Nem igazán tudom miről lehet vele beszélgetni. Lányoknál előfordult olyan hogy pár kérdés után kimerült a beszélgetés és utána csendben álltam én éreztem magam kínosan. Ezért már nem is próbálkozom. Pedig tudom hogy így nem jó, de egyszerűen nem megy hiába szeretném.


7-es válaszoló Nem megy a barátkozás, régen kimozdultam, de már évek óta nem. Már akkor sem ment az ismerkedés. Más volt a stílusuk mint az enyém. Az egyik rapper a másik rocker. Mondjuk ez nem jelent problémát, de nem éreztem magam odavalónak. Igazából úgy érzem nem tartozom sehova. Szóval így kezdődőtt az egész, hogy nem járok sehova. Pedig tudom, hogy ez így nem jó. De nem tudom mi volna jó. Meg igazából nem tudom, hogy akarok e barátokat vagy sem. Mondjuk jó volna, de nem lenne kedvem állandóan kimozdulni, meg erőltetett beszélgetéseket folytatni, amikor én elég csendes típus vagyok. Néha tudok beszédesebb lenni, de ahhoz kell egy jó téma.


8-as válaszoló nem megy neten sem az ismerkedés sajnos... Azért köszi hogy próbálsz segíteni meg bíztatni. Én is remélem, hogy egyszer sikerülni fog, ahhoz viszont ki kéne mozdulnom és ismerkedni.

2015. febr. 3. 17:10
 10/50 anonim ***** válasza:
87%
de ha 25 évesen nem akarsz kimozdulni nem szeretsz beszélgetni nem szeretsz barátkozni kb semmit amire vágynak az emberek akkor csaj minek mert úgyis unná magát melletted
2015. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!