Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek! Elég zárkózott vagyok, nagyon nehezen ismerkedek, lány barátaim sem voltak soha, szóval nem tudom hogyan kell egy lánnyal ismerkedni. Megvédeni nem tudom magam sem szóban sem tettlegesen. Jó volna már végre egy lányhaver vagy inkább egy barátnő. Csak egyszerűen nem megy és inkább nem is próbálkozom. Biztosan unalmas alaknak tartana. Egy lány se viselné el ha sehova nem lehetne menni, csak állandóan otthon. Meg félek is a lányoktól és zavarban vagyok. Annyi hogy dolgozni járok és haza. Azon kívül semmi, sokat vagyok otthon, néha mozdulok ki. Ha reálisan látom a dolgot semmi esélyem nincs a lányoknál, de azért mégis megkérdezem.

2015. jan. 27. 16:31
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Lehet, de minek?
2018. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 Monteveres válasza:
26%
Bocsi ember tényleg szánalmas vagy. Menj szocializálódj egy kicsit, ismerkedj másokkal, légy interaktívabb. De közben ne változz meg mert ugy vagy jo ahogy vagy.
2018. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Na mik a fejlemények? Hogy állsz?
2018. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

barátnő továbbra sincs, de viszont van egy lánybarátom akivel laza kapcsolatba vagyok. Már több mint 3 hónapja van.

De más lányokkal továbbra se megy az ismi.

2018. szept. 24. 00:43
 46/50 anonim ***** válasza:
És most mizu, hogy kiemelted a kérdést?
2021. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Mi a palya?
2021. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Sajnos véget ért evvel a lánybaráttal a viszony. Azóta semmi sajnos. Már több mint két éve tart ez az állapot...
2021. szept. 11. 15:26
 49/50 anonim ***** válasza:

Ne csuggedj, gondolj arra, hogy nem te vagy az egyeduli ebben a helyzetben.

#36os kommentelo vagyok. Olvasd vissza ha szeretned. Azota nekem sem volt/nincs baratnom. :D

Jelenleg onkenteskedek UK-ban es ilyen helyeken allitolag konnyebb valamivel ismerkedi, nem feltetlen bnő (hasonlo erdeklodes ha olyan helyre mesz pl). Pl itt ismerkedtem meg egy lannyal akivel jo kapcsolatot alakiottam ki, de sajna mar elment, elegge hasonlit magamra szemelyisegben stb.

2021. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Szivesen lettem volna kapcsolatban vele, de sajnos mondta, hogy nem akart kapcsolatot (elotte szakitott volt pasijaval nemsokkal asszem) :/
2021. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!