Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek! Elég zárkózott vagyok, nagyon nehezen ismerkedek, lány barátaim sem voltak soha, szóval nem tudom hogyan kell egy lánnyal ismerkedni. Megvédeni nem tudom magam sem szóban sem tettlegesen. Jó volna már végre egy lányhaver vagy inkább egy barátnő. Csak egyszerűen nem megy és inkább nem is próbálkozom. Biztosan unalmas alaknak tartana. Egy lány se viselné el ha sehova nem lehetne menni, csak állandóan otthon. Meg félek is a lányoktól és zavarban vagyok. Annyi hogy dolgozni járok és haza. Azon kívül semmi, sokat vagyok otthon, néha mozdulok ki. Ha reálisan látom a dolgot semmi esélyem nincs a lányoknál, de azért mégis megkérdezem.

2015. jan. 27. 16:31
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
59%

A helyzet rossz, de nem reménytelen. Mozdulj meg, tegyél valamit magadért.

Volt itt aki harcművészetet ajánlott. Írj neki.

2017. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam, amiket még kommenteltél. B+, állandóan azt mondod mindenre, h nem megy...akkor nem megy és kész, hagyd a p.csába, ha úgyse próbálkozol...hajtogasd tovább, h nem megy és továbbra se tegyél semmit. Ez már gyökérség...én is jártam hasonló cipőben, de ilyen piszkosul töketlen nem voltam...
2017. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
73%

Nem olvastam végig minden választ, de egyet nem értek, miért nem lehet veled menni sehová? Dolgozol!azért pénzt adnak, elmentek állatkertbe ha van kis.... (állat) akkor a lányok elolvadnak tőle(biztos valami anyai ösztön). Akkor felszabadul egy olyan hormon a szervezetében aminek jó hatása lesz a randira. Cukrászdába is el lehet menni. Ja és saját tapasztalat akivel csak barátkozni akarsz lány és néha tartasz kis távolságot ha bejösz neki teperni fog érted mert kihivás vagy neki. Ha meg nem jösz be neki akkor minek?

Külsődből hozd ki a maximumot. Neten kérdezd meg milyen napja volt mit csinált...néha rögtön írj vissza néha pár perc szünettel. Ne érezze, hogy minden körmöddel belé kapaszkodsz, de lássa,hogy fontos neked.

2017. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
2,5 év alatt semmi változás nem történt? Ejj.
2017. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
Iratkozz be olyan klubba, tanfolyamra, ami megfelel az érdeklődésének. Vannak a Facebookon is tematikus csoportok. Gondolom, csak érdekel valami. Főzés, fotózás, festés, autók,számítógépek, sport. Olyanról könnyebb beszélgetni, ami érdekel. Elmehetsz társastáncra is, ott vannak szóló lányok is ( és ők is ismerkedni mennnek oda). Figyelj oda a külsődre. Nem kell nagy dologra gondolni, legyél ápolt, legyen normális a hajad, tiszta, nem kinyúlt ruhák stb.
2017. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

Rám is szinte szóról szóra igaz, amit te leirtal. Csak annyi a különbség hogy külföldön dolgozom, van vagy 3 baratom osszesen, akikkel itt ismerkedtem meg, de már elmentek, igy neten tartjuk a kapcsolatot.

Plusz itt lettem először igazán szerelmes egy magyar lányba (sajnos ő sincs már itt :( ), aki kedves, közvetlen, intelligens volt. Azóta senki iránt nem éreztem újra ezt eddig..

2018. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
19%
Nekem nem kellenél.
2018. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Nekem (22 éves lányként) például konkrét kikötésem volt a párválasztásnál, hogy a másik legyen otthon ülős lehetőleg minimális baráti körrel, mert az én szociális igényeim a nullához konvergálnak. Tehát hajrá-hajrá! :)
2018. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A soraid alapján szerintem csak az önbecsüléseddel van probléma. Az, hogy nem mersz ismerkedni, megnyílni, megmutatni magad, nem mersz kiállni magadért és a véleményedért, számomra ezt mutatja. Próbáld megvizsgálni magadat és a gondolataidat, hogy mi az, ami elbizonytalanít, miért érzed magad kevesebbnek. Ha erre rájössz és rendbe teszed magadban, bátorságot veszel, utába biztosan más lesz minden. 😊


Meg biztosan vannak belső értékeid, pozitív oldalad, ezeket tudatosítsd magadban! Persze, hogy lesz barátnőd, miért ne lenne? Fel a fejjel!


26/N

2018. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
31%
takarodjál már ezzel a kérdéssel a bús pics@ba, köszi.
2018. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!