Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek! Elég zárkózott vagyok, nagyon nehezen ismerkedek, lány barátaim sem voltak soha, szóval nem tudom hogyan kell egy lánnyal ismerkedni. Megvédeni nem tudom magam sem szóban sem tettlegesen. Jó volna már végre egy lányhaver vagy inkább egy barátnő. Csak egyszerűen nem megy és inkább nem is próbálkozom. Biztosan unalmas alaknak tartana. Egy lány se viselné el ha sehova nem lehetne menni, csak állandóan otthon. Meg félek is a lányoktól és zavarban vagyok. Annyi hogy dolgozni járok és haza. Azon kívül semmi, sokat vagyok otthon, néha mozdulok ki. Ha reálisan látom a dolgot semmi esélyem nincs a lányoknál, de azért mégis megkérdezem.

2015. jan. 27. 16:31
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
85%

Ezeken csak egyfelekeppen lehet valtoztatni ugy hogy teszel erte!

Probalj baratkozni a munkahelyen,menj el nyelvtanfolyamra ott is vannak lanyok .Neten is lehet ismerkedni baratkozni.De tenni kell erte az biztos!

2016. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező!

Hasonló cipőben járok, mint te, mert én is nehezebben ismerkedek. Én azért, mert fárasztó állandóan bemutatni magam, hogy mit csinálok szabadidőmben mivel foglalkozok, mik a terveim stb. stb. És nem is tudok annyira jól kommunikálni, mondjuk én alapból csendes típus vagyok és inkább kettesben szeretek beszélgetni.

Viszont, hogy ennyire lenézed magad és nem tudod sehogyse megvédeni magad az kissé problémás.

Élőszőr is győzd le a szorongásaidat, nem vagy te unalmas, olyan nincs, hogy valaki unalmas. Annak idején nekem is ez volt a problémám, hogy unalmasnak tartottam magam. Barátom erre azt mondta, hogy nincs olyan, hogy unalmas, mert ha mondjuk padon ülve megnézek egy galambot mindig csinál valamit nem csak áll és néz a semmibe. Ez igazából egy rossz berögzülés, tehát azért vagy unalmas, mert annak tartok magad, mostantól ne tartsd magad unalmasnak, semmivel se vagy rosszabb bárkinél csak, ha annak tartod magad. Ha együtt leszel egy lánnyal gondolom úgyis fogsz kitalálni programokat, hogy hova menjetek el pl. holnap kirándulni, holnapután beültök egy étterembe utána lazulásként megisztok valamit stb. annyi lehetőség van.

Természetesen, ha úgy látod, hogy semmi esélyed nem lesz akkor továbbra is ez a helyzet fog fennállni, mert ilyen a hozzáállásod. Ne add fel! Szeresd önmagad!

2016. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
87%
Mindig lehetőséged van összeszedni magad, lehetőséged(!) van verni a nyálad és hisztizni, lehetőséged van változtatni, TE uralod az életed, és csak kizárólag TE változtathatsz meg bármit önmagadban! Lehetőséged van el***** is az életed ugyanakkor. Csak rajtad áll mi lesz és mi nem lesz.
2016. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
74%
Persze, van esély. De megoldást kell keresni, nem kifogásokat. Ez így játszma, hogy sajnálhasd Magad. Ezen sokan átesnek, aztán rájönnek, hogy az lesz, amit építünk magunknak, se több se kevesebb.
2016. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
84%

Lehet barátnőd, de jobb lenne, ha próbálnál változtatni a jelenlegi helyzeten. Nem is kell minden hétvégén mindig bulizni járni. Csak egyszerűen kicsit mozdulj ki a komfort zónádból! Esetleg egy séta, mozi vagy bármi hasonló jó program lehet. Persze ott is jó beszélgetni vagy filmet nézni, zenét hallgatni valakivel. Ez érthető, de egy idő után meg fogjátok unni. Én is otthonülős típus vagyok. De olykor jó kicsit kimozdulni.

A zárkózottságod miatt biztos nehezebb az ismerkedés, de az elején meg kellene magad erőltetni, hogy legalább jelét lássa a lány, hogy érdekel téged és próbálkoznál.

Próbálj meg kicsit határozottabb lenni! Az fontos. Ne hagyd, hogy elnyomjanak. Állj ki magadért, mert más nem fog helyetted! :-)

21/L

2016. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
90%
Én kezdetnek azt javaslom, hogyha teheted menj el egy pszichológushoz. Ezt ne vedd bántásnak, de lehet túlságosan gátlásos vagy és önbizalomhiányos, mert nem érzed hogy lennének sikereid. Viszont ebből nagyon nehéz egyedül kilábalni, és nem úgy megy hogy na jó akkor én holnaptól fa**agyerek leszek és akkor az leszel. Viszont ha szakember segítene ezeket a gátlásokat feloldani, lehet könnyebben menne a társalgás. 22/L
2016. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Én 40 éves vagyok, nem nagyon vannak barátaim, de angolul tanítok és azokat az embereket hívom ismerős körnek akiket tanítok. Eljárok az angol gyakorlók klubjába, se társkeresőn se Facebookon nem megy a nőzés...
2016. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha kell, írj rám és mindenben segítek.

Akár még fizikális önvédelemre és vagy harcművészetre is taníthatlak.

2016. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
81%
Ha nagyon negativ a hozzáállásod akkor nem is fog könnyen menni. Próba szerencse, de próbálkozás nélkül nincs esélyed.
2016. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
59%

Ez már egy másfél éves kérdés. Tehát másfél éve semmit sem változtattál magadon, semmit sem haladtál, semmit sem tettél az ügyért?

Jó lenne ha írnál valamit, mert ennek így semmi értelme. Ha másfél éve ugyanaz az állapot akkor nem tudok mit tanácsolni, te már rég leírtad magad és senkin nem lehet akarata ellenére változtatni.

2016. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!