Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki ha 25 vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ha 25 vagyok és még szűz?

Figyelt kérdés

Eddig bárki megtudta ezt a tényt, senki se akarta elhinni. Mondjuk úgy hogy egész jó helyen dolgozom, tehát jól meg is fizetnek érte, és külsőre minimum átlagos vagyok. (aki nem hiszi, annak talán tudok keríteni egy képet )


Egyszerűen nem jött össze a dolog, először nem volt prioritás, aztán meg ... csak nem jön össze. Én szeretnék már valakit ... de kezdek belefáradni... Nem ér rá, nincs ideje, most szakított, idő kell neki mert az utolsó barátja elég bunkó volt, de nem biztos hogy a bunkó a jó szó (ez az utolsó elég friss tapasztalat). Na ezek vannak, ellenben itt vagyok én, aki nem kihasználni akarja a nőket, és már akkor ez nem is jó ?


Kezdek egyre jobban elfáradni a dologban, vagy csak a depresszió tört rám , mint ahogy mondtam az élmények frissek. A szívem lelkem kiteszem, és köszönet na az nincs.


Hmm eléggé elrugaszkodtam az eredeti kérdéstől, de már le kellett írnom :S


25F


2014. szept. 14. 21:34
1 2 3
 1/26 TallandThin Boy ***** válasza:
47%
Senkit nem érdekel. Keress tovább, ha tényleg akarod a dolgot.
2014. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
küldj képet, erre kíváncsi vagyok
2014. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ide is jöhet, most már tényleg érdekel.:) 21/l
2014. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, nem vagy egyedül.

26F

2014. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%

eléggé


egyet azért elismerek,komoly,normális nőt lehetetlen szinte találni,meg vannak rekedve egy szinten,de egy szexkapcsolat,társai..azt azért nem egy tudomány

2014. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Annyira ciki, amennyire Te tartod annak. Társadalmilag nincs előírva, hogy x éves korodban köteles vagy elveszíteni a szűziességed.
2014. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Hát szexkapcsolatot találsz úgy, hogy igazából az oroszlán még nem volt kint a szavannán, csak ketrecben, akkor mágusnak neveznélek :)


Akik képet kérnek, azok mondjanak valami várost hova valósiak :D

2014. szept. 14. 21:38
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetnél képet.
2014. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nekem is küldheted.

20/L, Szeged.

2014. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Aki kapott képet, hát nem kapott egész alakosat. Tehát érjétek be ennyivel, meg annyival, hogy magas vagyok 185 illetve nem vagyok mellé kövér nyugi.
2014. szept. 14. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!