Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok tanácsot adni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsot adni? Mit csináljak? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy meleg barátom, akiről nemrég tudtam meg, hogy az. Ezzel idáig nem is lenne probléma, csakhogy ő többet akar. Szeretne szexelni, illetve orálisan kielégíteni. Már vagy 100-szor megmondtam neki, hogy ilyenről szó sem lehet, mert én teljesen hetero vagyok, de nem akarja megérteni. Helyesen tenném, ha megszakítanám vele a kapcsolatot? Teljesen rám van mozdulva, nagyon bejövök neki. Nekem már ez sok és még én érzem magam rosszul amiatt, hogy fájdalmat okozok neki. Szóval már azon gondolkodtam, hogy megmondom neki, hogy itt vessünk véget ennek a barátságnak, vagy legalább szüneteltessük valameddig. Én 19 éves vagyok, ő pedig 18.

2015. jan. 29. 10:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, ha Te világosan megmondtad neki, hogy Te nem akarsz vele szexuális kapcsolatot létesíteni akkor ezt, tudomásul kell/kéne neki venni mert egy demokráciában senki nem kényszeríthet rá senkire semmit kivéve az általános törvényeket, jogszabályokat. Amennyiben nem állna le én mondanám neki, hogy pihenjen le mert ha folytatja akkor az már zaklatásnak, háborgatásnak minősül a magyar Btk. szerint.
2015. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!