Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már kezdek beleőrülni ebbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kezdek beleőrülni ebbe a viselkedésbe. Egyre inkább kikészülök. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Van valaki aki "magába bolondított". Ezt azért írom így, mert egyre többet érzek iránta, holott olyan viselkedése van, amit nem tudok hova tenni. Miért csinál valaki olyat, hogy téged néz folyamatosan, közel próbál lenni hozzád, mindezt feltűnően, majd egy idő után átvált egy teljesen közömbös emberré. Szinte mintha levegő lennék, úgy viselkedik. Egyikünk se tini már, viszont engem már annyira kikészít ez a dolog, főleg, hogy többet érzek iránta, hogy nagyon. Ha utál akkor miért nézeget folyamatosan stb. Ha más van akkor meg miért néz levegőnek? Mit tegyek? Lécci komoly válaszokat ha lehet, mert tényleg nem tudom, kitől kérhetnék tanácsot.

2014. nov. 4. 19:10
 1/6 anonim válasza:
Tud arról,hogy tetszik neked?
2014. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet közel szeretne kerülni hozzád, de nem tudja, hogyan tegye...

Az az igazság, hogy hajlamos vagyok magam is ilyen viselkedésre... akkor van ez, ha nem ismerem az illetőt és nem merek odamenni hozzá. :\

Esetleg ha Te bátrabb vagy, menj oda hozzá, hátha hasonló a helyzet!


23/F

2014. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van,hogy nem tudja a bizonyos illető,hogy te mit reagálnál ha közeledne feléd,arra vár hogy te lépj
2014. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak beképzeled az egészet,és csak akkor derülne ki az igazság,ha végre kettesben elmennétek valami programra!
2014. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Kedves 4-es: azt nem igazán tudom beképzelni, hogy ha valaki így viselkedik. Azt hogy néz folyamatosan,(mások is észrevették) vagy szemezés is volt, ilyet már ne is haragudj de nem tudok beképzelni, ja és azt sem, hogy próbált mindig a közelemben lenni. Elég nagy képzelőerővel bírnék ha ezt mind beképzelném a közömbös viselkedéssel együtt.
2014. nov. 4. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy beképzeled. :) Főleg mert írtam, hogy én is szoktam ilyet, ha bizonytalan vagyok.
2014. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!