Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tegyem, ha a páromon azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tegyem, ha a páromon azt veszem észre, hogy szeret bosszantani? 19L

Figyelt kérdés
Főleg az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a barátom pici, apró dolgokkal annyira ki tud hozni a sodromból,hogy sírni tudnák, pedig nem vagyok hisztérika. Ha rááll egy kis becézőszócskára,amit számtalan alkalommal megkértem,h ha lehet hanyagolja, mert eléggé zavar képes napokig mondogatnI ( már amikor eszébe jut). Ennek örülnöm kéne vagy mit jelenthet egy férfi részéről?
2015. jan. 29. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdekes ha ilyennel játszik "veled" ..Azt jelenti ,hogy rohadtul nem vesz komolyan 20/F
2015. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A megoldás: bosszú. Te is csinálj olyat, amivel tudod, hogy könnyen fel lehet bosszantani. :D
2015. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mekkora egy csótány, paraj egy pasid van....

"tudnák"

2015. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az en baratom ugyanezt csinalja. Vannak olyan napok, hogy direkt piszkal, olyan helyen er hozzam, ami csikiz (utalom) ilyesmi. En is kivancsi lennek. Egyszer mondtam neku, hogy vallaljon tobb muszakot, mert ugy tunik nem farasztja elegge a munka.. Megsertodott :|
2015. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne már gyerekek :D

Ez csak egy kis egészséges szurkapiszka,legtöbbször saját maguk szórakoztatására,nem ellenetek szól.Ez csak egy kis játék,amit vissza kell adni és nem komolyan venni.Szerintem egy.kapcsolatban teljesen egészséges.Mint amikor barátoknál húzzátok egymás agyát,néha kell ilyet csinálni ha unatkozik az ember :D

2015. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RRR ***** válasza:

a sógorom volt ilyen

el is vált a neje pikk-pakk


azt jelenti,hogy egy infantilis állat a barátod

2015. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
eléggé gyerekes a szituáció, de most tényleg :)). ha rákérdezek, hogy nem veszi észre magát,hogy egy idő után már nagyon idegesítő, akkor azzal jön ,hogy "de most miért?!". most az útóbbinál besokalltam és megmondtam,hogy ezt még visszakapja.. csak annyi,hogy ha én mondok olyat, ami neki nem tetszik abból persze már veszekedés van.
2015. jan. 29. 22:13
 8/11 RRR ***** válasza:

talán ne vedd fel a hülyeségét

nevesd ki

erre nem fog tudni mit lépni

2015. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
próbálok nem felfigyelni csak mindig tudja, hogy mikor kell valami baromsággal idegesítsen. ha veszekszek, akkor meg én vagyok a hisztis és mindenért megsértődöm.
2015. jan. 29. 22:25
 10/11 anonim válasza:
Az én párom is szereti ezt a szurkapiszka játékot ne hagyd magad, nekem szerencsére nem maradt anyukámba a nyelvem :D Már múltkor be is szolt h gonoszan tudom játszani ezt a játékot azóta nem erőlködik annyira mert elrontottam a szórakozását :) Kezd el te is ha rákapsz az izére elvezni fogod.
2015. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!