Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk altalaban mi kelti fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk altalaban mi kelti fel egy lanyban az erdeklodeseteket?

Figyelt kérdés
Es most a baratno tipusrol van szo nem a csucsoritos libakrol. Mert hat oke "kulonlegesek, mert masok" de miben?:/ El vagyok keseredve, mert a legtobb isnerosomnek mar a sokadik baratja van vagy epp nagyon szerelmes en meg...inkabb maradjunk annyiban, hogy maganyos farkas vagyok:s 14L
2015. jan. 29. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
általában a mellek, de többnyire szeretem ha egy lánynak formásak a mellei és az sem árt, ha elég nagyok, ja és nagyon fontos, hogy legyen melle, s mellesleg nem baj, ha nem lógnak!
2015. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a természete fog meg az legyen olyan amilyennek kell lennie
2015. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudok dönteni mi fog meg elsősorban. Leginkább 2 dolog van: a lány melle, vagy az arca (esetleg a komplett feje).

Ha olyan van rajta, ami telibe takarja a mellét, akkor mindenképp a fej, de ha formálós felső van rajta, akkor mell+arc.


Ha valamelyik kedvemre van a kettő közül, akkor már megfogott :D

2015. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Borsodi vagyok, ha gondolod privátba küldj egy képet :)
2015. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretem ha egy lánynak van esze (és itt most direkt nem a műveltségre gondolok), hasonló az érdeklődési körünk és a vérmérsékletünk, és persze nyilván valamilyen szinten vonzzon külsőre is de ez ugye akkor is alap ha csak szexre kell a csaj szóval ez gondolom magától értetődő.
2015. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egy 14 éves lánynak így jó példát mutattok.. oké h őszinték vagytok de valljuk be ő még fejlődik. kb így manipuláljátok most h mell, arc.. ezért viszi el a fiatal lányokat a társaság, a kereskedelem.. stb ezért nyomják fel szivaccsal a nyakukba a mellüket vagy éppen amijük van, ezért sminkelik magukat annyira.. lehet h a mell alatt te csak arra gondolsz h formás legyen és arca szép.. de a nők sosem elégednek meg önmagukkal ezért jobbnál jobban akarnak kinézni teljesíteni stb. ezért tart ott a mai szemöldök divat ahol tart.

az ismerőseidről elárulom ha már ebben a korosztályban sokadikra lesznek szerelmesek stb belőlük tipikusan az olyan nők lesznek akik játszadoznak a férfiakkal.. miniruhában vergődnek szórakozóhelyen azért h a végén egy pénzes pasit fogjanak ki egy éjszakás kalandra.. maradj önmagad ne vigyen el a tömeg! ha küldesz képet szívesen adok tanácsot bármivel kapcsolatban. 14 évesen még nem vagy magányos farkas. 15 évesen kaptam az első csókom a legjobb barátomtól szerelmi vallomása után.. 18 évesen volt először barátom, és nem nem vagyok csúnya.. 19L

2015. febr. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!