Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik férfi undorító és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi undorító és ocsmány, minden lányt taszító külsővel születik, annak sosem érhető el a boldogság?

Figyelt kérdés
Szerintem egy ember csak párkapcsolatban lehet boldog. De mivel túl ocsmány vagyok, egy lány sem képes elfogadni.

2015. febr. 1. 14:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9: Azért vagyok önmagammal elégedetlen, mert még senkinek sem kellettem. Ha lenne egy lány, aki legalább egy randira eljönne velem, akkor nyilván ez a probléma megoldódik. Élőben pedig egyáltalán nem érezhető ez a dolog rajtam, hiszen alapból mosolygós és jókedvű vagyok elég sok energiával, a munkában végig pörgök, és nap végére még így sem fáradok el. Viszont a külsőm meg tényleg rémes. Legalábbis minden lány ezt mondta, akinél próbálkoztam. Egyikük sem adott még soha esélyt, hiába vagyok élőben mosolygós meg pozitív, ha úgy nézek ki, ahogy.
2015. febr. 1. 14:39
 12/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. Nem szeretném elvenni a kedved, de nem szeretnék butaságot sem írni.. A helyzet az, hogy, aki külsőleg nem néz ki jól, mint te meg én, az akármit csinálhat sosem lesz sikere egyetlen egy lánynál sem... Eddig csak egyszer volt kapcsolatom, de csak 2-hétig tartott, ebből összesen 4X találkoztunk.. A szakításnak az oka, állítólag az volt, hogy túl unalmas vagyok... Aztán volt még 4-lány, akiket nagy nehezen randira tudtam hívni, de a találkozás után letiltottak és letöröltek minden közösségi oldalamon... Egyértelmű, hogy a külsőm miatt tiltottak, hiszen jól érezték magukat velem.. Egy hullámhosszon voltam ezekkel a lányokkal, de sajnos nem tetszettem nekik... Egyszerűen annyira ronda vagyok, hogy egy lány sem szeretne tőlem semmit.. A legjobb esetben is csak barátnak könyvelnek el.. :( 18/F
2015. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

" Ha lenne egy lány, aki legalább egy randira eljönne velem, akkor nyilván ez a probléma megoldódik. "


Nem oldódik meg, csak újabb problémákat szülne. Akkor meg más bajod lenne.

2015. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13: Szerinted mégis mit szülne? Ha nem lenne a külsőm többé akadály, akkor ismerem magam annyira, hogy tudjam kezelni a problémákat, mint az élet többi területén. Viszont a külsőm megugorhatatlanul nagy akadályt gördít elém a párszerzést illetően.
2015. febr. 1. 15:36
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia! Van kedved képet cserélni? Szerintem én meg egy ocsmány lány vagyok.

20/L

2015. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Több milliárd nő van a világon, hidd el, van egy csomó olyan köztük, amelyiknek nagyon-nagyon-nagyon rossz ízlése van. Csak meg kell találnod őket.
2015. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! 15. hozzászóló vagyok: már beszélgettünk egyszer elég sokáig, onnan tudom, mert láttam már a képedet régebben is. Nem akarok levélben válaszolni, nem véletlenül szakadt meg a beszélgetés. Szeretném jelezni, hogy nem vagy sem taszító, sem ocsmány, konkrétan a volt barátom kevésbé helyes mint te, egyszerűen nem tudtam veled egy idő után már mit beszélgetni...
2015. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!