Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő jó Nő? Jó teste van vagy duci?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő jó Nő? Jó teste van vagy duci?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 9. 18:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
igen és kiegészítésül..volt vagy van is nemtudom egy olyan afrikai törzs a kiknek szabályosan tálca volt afenekük,nem poén utána lehet nézni..náluk oda raktározódott a zsír valamihez így alkalmazkodtak..
2010. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
sokszor elkezdett fogyókúra is járhat hasonló eredménnyel amúgy. mivel 1 nő felülről kezd el elsősorban fogyni, legalábbis általában, és fenékre híznak, szintén általában, kivételek persze itt is akadnak. leszívatni meg valószínűleg azért nem szivatja le, mert jól érzi magát így, szerintem nincs ebben semmi megvetendő. neki ez a szexepile, van akinek bejön, van akinek nem, mint minden más =)
2010. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
sztem szép nő. 19, l
2010. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

LLL


szamomra o az ideal. elmondanak 20 miatyankat, ha ilyen csajom lenne:D

2010. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nagy egy kicsit a feneke, de szerintem ettől függetlenül gyönyörű. Szép mellek, has, combok, a feneke sem olyan hűdenagy, szép arc. Egzotikus szépség:)
2010. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Összetenném a kezem, ha ilyen testem lenne...

21/L

2010. febr. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha téged is izgat egy nő fenekének a kinyalása, akkor ideális partner.
2012. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!