Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kialakulóban van a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulóban van a kapcsolat egy sráccal, de már most gyakorlatilag tiltja hogy, bulizzak. Érdemes így belemenni?

Figyelt kérdés

Meséltem neki, hogy régebben keményebben toltuk a bulikat, pasikkal meg sok alkohollal. De ezt már kinőttem, jóval vissza fogottabb lettem. Ennek ellenére nem bízik bennem. Nagyon kedves srácról van szó szeretnék vele együtt lenni, de nem túl jó, hogy még együtt se vagyunk, de korlátoz.

22/L


2015. febr. 2. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat alapja a bizalom, így szerintem nem érdemes belemenni.
2015. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Menjetek együtt bulizni.

Probléma megoldva. Isztok, buliztok, stb... :D

2015. febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem. A pacákról süt az önbizalomhiány, - pontosan azért, mert "kedves srác". Ha egy normális pasas lenne, akkor nem zavarná, vagy ha zavarná, ezt elmondaná normálisan, de nem korlátozna. Esetleg elmenne veled bulizni!


Gondolj bele, ha már most korlátoz, amikor még együtt sem vagytok, mi lesz később?


Ne foglalkozz ilyen lúzerekkel, nem hozzád való. Találj egy normális srácot.

2015. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez korlátozás. Te mit szólnál, ha neki állna drogozni? Persze, hogy nem tetszik neki. Akkor van tiltás, ha nem megkér rá hanem utasítja.
2015. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

@13:32


Hogy jön a bulizás a drogozáshoz ?


Vagy te is olyan kedves srác vagy, aki korlátozza a csaját a szórakozásban?

2015. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Egy embert a tettei ítélnek meg nem a szavai. Te mondtad, hogy kemény bulikat toltál sok piával meg alkohollal, ezek a tények.

Azt, hogy ebből már "kinőttél" csak szavak, nem csoda ha nem bízik benned, csak az bízna aki telibe szarja, hogy megcsalod vagy sem.


Amúgy próbáltál már beszélni vele erről?

2015. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*pasikkal és alkohollal.
2015. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem meg menj bele nyugodtan!


Csak a mai fiataloknál van ám ez, hogy a bulizás a minden. Szerintem ha évente párszor elmész csak barátnőkkel, azt nem fogja kifogásolni. Az meg teljesen normális, hogy ha az embernek van kapcsolata, akkor nem jár hetente partyzni, főleg nem pasikkal. Gondolj bele, szerintem a szüleid sem járnak el hetente/havonta. El kell dönteni, mi a fontos: párkapcsolat, vagy a folyamatos bulizás. Persze most majd megkapom, hogy mennyire sötét középkori vagyok....de ugyanezek az emberek, akik le-középkoriznak, 2 hónap múlva írogatják majd ide ki, hoyg "jajj tönkrement a kapcsolatom, vajon miért???".....


Egyébként a kérdés már szerintem eleve eldöntött: ha tényleg van szerelem (és nem csak fellángolás), akkor eszedbe sem jut, hogy mellette bulizz. A szellemileg éretlen embereknek fontos csak a folyamatos bulizás.


De mondom, nem szélsőségekről van szó, ha nagy ritkán akarsz csak elmenni, az oké...de ha többször, az már gáz....szerinted miért van annyi elrontott kapcsolat? Persze, divatos szlogen "nem korlátozhat senki", de ez is hülyeség, amit szeret az ember, azt félti, és amit félt, azt nem szívesen dobja a piacra....

2015. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%

A csaj által említett srác egy nagy rakás szerencsétlenség.


Ha ennyire zavarja, hogy a csajszi szereti a kemény bulikat, miért nem keres egy magához illő lányt?


Megmondom miért: Mert nem tud ismerkedni, avval jár, akivel éppen véletlenül lehetősége nyílik. Tehát mivel nincs választási lehetősége, ezért megpróbálja ezt a csajt korlátozni, hogy hasonlítson rá.


Ez a srác egy képmutató, rosszindulatú, nagy rakás szerencsétlenség. Kerüld el jó messzire, azt javaslom, mert komoly gondjaid lehetnek belőle.

2015. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"A szellemileg éretlen embereknek fontos csak a folyamatos bulizás."


-->Ezt a butaságot meg honnan vetted? Szerintem inkább a szellemileg éretlen emberek jellemzője az, hogy nem tudja elviselni, hogy valaki máshogy csinálja a dolgokat, ezáltal pedig a saját szellemi éretlenségét vetíti ki másra, ahogy most te is csinálod.

2015. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!