Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kialakulóban van a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulóban van a kapcsolat egy sráccal, de már most gyakorlatilag tiltja hogy, bulizzak. Érdemes így belemenni?

Figyelt kérdés

Meséltem neki, hogy régebben keményebben toltuk a bulikat, pasikkal meg sok alkohollal. De ezt már kinőttem, jóval vissza fogottabb lettem. Ennek ellenére nem bízik bennem. Nagyon kedves srácról van szó szeretnék vele együtt lenni, de nem túl jó, hogy még együtt se vagyunk, de korlátoz.

22/L


2015. febr. 2. 13:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hármas! Attól még, hogy valaki önbizalom hiányos, még lehet kedves. Szerintem ennél a srácnál nem igazán az önbizalomhiány a nagy baj. Én is önbizalom hiányos vagyok, akkor már engem is kerüljön minden csaj mert mekkora l"úzer" vagyok? 17/F
2015. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

11#

Szerintem számára mindenki egy szánalmas, önbizalomhiányos lúzer akinek nem kizárólag a bulizásról szól az élete.

2015. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

@14:31


Az önbizalomhiány sosem jó, tehát támogatni nem tudom.


Attól azonban még nem lúzer valaki, mert önbizalomhiányos. A pacák azért lúzer, mert szemmel láthatóan ezen nem is akar változtatni, hanem önmagához akarja igazítani a lányt.


Én amikor összejöttem a barátnőmmel, elmondtam neki, hogy nyugodtan elmehet diszkóba, engem nem zavar, megbízok benne. Meg is fordult az eszébe, de végül is nem ment el. Miért nem ment el? Minden bizonnyal szeretetből, hiszen látta, hogy milyen nagy bizalmat tanúsítok iránta, ezért ezt valahogy viszonozni akarta. A Kérdező esetében azonban szó sincs szeretetről, a pasas azonban nem is bízik a csajban, ráadásul korlátozni akar teljesen értelmetlenül. És, ha hozzá tesszük, hogy a csajszi még nem is a barátnője, és már most ilyen ostobaságokat tesz, akkor egyértelművé válik, hogy egy lúzer pasiról van szó, aki nem akar változni, csak azt szeretné, ha hozzá viszonyulna mindenki úgy, ahogy neki tetszik.

2015. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%

@Jaguar_Warrior


Olvasd el, amit az előbb írtam, akkor talán megérted, mit akartam mondani.


Ja, és még valami: Mutass egy olyan lányt, akinek tetszik az említett pacák viselkedése. Mint látod, már a kérdezőnek is gondjai vannak ezzel, ezért tette fel ezt a kérdést. Tehát ez a nők szemében nem vonzó, ez csak a lúzer, önbizalomiányos pasik tipikus viselkedése.


De ha szerinted igen, akkor próbálj meg így csajozni, - még nem vagy a barátnőm, de megtiltom, hogy buliba menj - aztán számolj be itt a GYIK-en, hogy micsoda pasasnak tartanak a lányok emiatt :-)

2015. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%
Ha korlátozásnak éled meg hogy vele kell lenned ahelyett hogy a buliban lennél (ismerem ezt az érzést) akkor ne menj bele a kapcsolatba, csak az időpde vesztegetnéd rá
2015. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
5-ös te gyagyás vagy. Ha nem bírod felfogni mit írtam akkor nincs miért vitatkozni. A további részleteket beszéld meg magadban. Szia!
2015. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Olvasd el, amit az előbb írtam, akkor talán megérted, mit akartam mondani."


Nekem nem úgy tűnt mintha te értenél bármit is:D Szídni tudsz, de felfogni valamit.... Vajon mit is lehetne jellemezni rád?:) Ilyen nőt ha dobnának se kellXD

2015. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"5-ös te gyagyás vagy. Ha nem bírod felfogni mit írtam akkor nincs miért vitatkozni. A további részleteket beszéld meg magadban. Szia!"


-->Ha valóban lenne értelme annak, amit írtál, akkor ki is bontanád egy kicsit részletesebben, mert nem látom értelmét, hogy a bulizás hogy függ össze a szellemi teljesítménnyel. Szóval akkor ki is a gyagyás, mert biztos, hogy nem én :D


"Nekem nem úgy tűnt mintha te értenél bármit is:D Szídni tudsz, de felfogni valamit.... Vajon mit is lehetne jellemezni rád?:) Ilyen nőt ha dobnának se kellXD"


-->Na, ez se másabb. Itt is a legjobb védekezés a támadás :D (Azt pedig megsúgom, hogy nem vagyok nő, tehát megszívtad).

2015. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Akarom mondani a drogozáshoz, elnézést, elírtam.
2015. febr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Lányként mondom, ne menj bele! Én pl. nem vagyok mostanában nagy bulizós (régen többet jártam el), de nagyon zavarna, ha valaki még azt az évi pár alkalmat is megtiltaná.

Régen volt egy barátnőm, mindig hívtam magammal a városba, a pasija meg sosem engedte, merthogy "rámászna valaki", mintha a barátnőm nem tudta volna visszautasítani az embereket (meg valószínű én sem hagytam volna senkinek se, hogy rámásszon), a végén már találkozni se tudtunk a csávó miatt, szóval megromlott a kapcsolatunk, azóta alig beszélünk (kb félévente egyszer), pedig legjobb barátnők voltunk. A pasival egyébként azóta is együtt van.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nehogy összegyere egy ilyen korlátozós f.sszal, ha a jövőben még szeretnéd ápolni a baráti kapcsolataidat.

2015. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!